• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

• Konbuyu başlatan lost__92
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 258
  • Görülen : 58K
Cevap: pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

Kimse fiyatina ya da ozelliklerine birsey demiyor zaten. Sorun 5 ay once tanitilmis olmasi. Ve tr de gec cikarilmasi.

abiler bugun baktım alete.. tek kelime ile turşu diyebilirim pratik değil hiç.. malzeme çok kötü pa80 i satıcaktım vazgeçtim abi değil 800ün ritmlerini okuması 10000000 un ritmlerini okusa olmaz malzeme çok zayıf pa55 bile daha kaliteli.. tabi diğer arkadaşları bilemem bu benim görüşüm

Bayiler pa600 çıkmadan haftalar önce kaparo toplayarak yağma olacak kalmayacak zannetti. Vatandaşlarında bazıları daha orgu görmeden aldı. Millet bulamayacağız zannetti orgu. Gördüğüm kadarıyla bayilerde pa600 dolu. Kimileri umduğunu bulamadı kimilerinin parası yetmedi az para değil 3000 tl (1000-1100 euroya denk gelen 2300-2500tl civarında söylentisi vardı) dolar 1,80-2,00-olursa bu org 4000-5000 e kadat uçar bu gidişle:) kimileri de ellerindeki eski orglarını satamadı ki üstüne birkaçbin koyupta alsın. Bu org elbetteki güzel yeni ama ekonomiyi görüyorsunuz her yıl artan bir geliriniz varmı, giderleriniz artıyor mu bunu bir düşünün. Bu orgu alınca dahamı fazla kazanacaksın. Bizim toplumumuz belli çalmadan oynarlar müzikten müzisyenden orgtan çalan müzikten saunddan anlamazlar. Düğüne git orgu koy laptoptan çal umurunda olmaz vs vs. Diyeceğim o ki; elinizdekinin kıymetini bilin mecbur olmadıktan sonra boşu boşuna org değiştirip cebinizdeki zor kazandığınız paranızı boşa harcamayın.

Konunun açılış tarihinden bu yana geçen süreye baktım, pa600 beklenenin yarısı kadar bile ses getiremedi.

arkadaslar 600 un ses düğmesine alısamadım..bu düğmelerin ayarını degıstırmenın bır yolu yokmu...mesela sagdakını kısınca soldakı acılıyor..boyle olmasa da sadece kısılan azalsa

Son a yakın çıkan aletler, maalesef birer oyuncak. Hiç bir şey gerçek gibi değil. Boşunamı millet eskileri aramakta? Ben bile oyuncakla idare ediyorum. Neden? sırf son tekniğe uygun diye. Teferruat fazlalaşınca maalesef bir şeyleri feda etmemiz öngörülmüş.

kaloooooooo