• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA600cülere klarnet

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
tesadüfen bulduğum bu bu sette yer alan bir klarneti o kadar beğendim ki sizlede paylaşmak istedim. sound klasöründeki CLA X3 SP klarnet sesini yükleyin azıcık gain ayarlarında tiz ve orta dan azıcık parlatın.birazda delay efekt verin sonra Hüsnü ile birebir çalın(ayrıca sette harika ketron leadlar var seçersiniz)

Cevap: PA600cülere klarnet

teşekkürler üstadın ah şu cihazın rami birazcık fazla olsaydı ,süper işler çıkardı ama yersorunu var,sanırım en çok yer işgal eden şeylerin başında drums ve percler var birde bunların içine gizlenmiş bi sürü acayip acayip sesler,adam akıllı bir dk oluşturabilirsem biraz yer açabilirim gibime geliyor veya ben öylse sanıyorum.

Teşekkürler

teşekkürler üstadın ah şu cihazın rami birazcık fazla olsaydı ,süper işler çıkardı ama yersorunu var,sanırım en çok yer işgal eden şeylerin başında drums ve percler var birde bunların içine gizlenmiş bi sürü acayip acayip sesler,adam akıllı bir dk oluşturabilirsem biraz yer açabilirim gibime geliyor veya ben öylse sanıyorum.
Kitleri editleyerek kick, snare, hihat, bongo gibi sesleri hatta bendir, tef, darbuka vs. ramden kullanan varsa benzer sesleri rom dan seçin ve kaydedin. Bu işlemleri yapmadan önce kitlerin kopyasını alın tedbir olarak. Biraz gıcık bir iştir ama işe yarıyor. Bir süre sonra romdaki seslerin yerinide ezberliyosunuz.

Təşəkkür edirəm.

Bildiğimz hüsnü klarnet piyasadaki....