• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600Qt güncelleme

• Konbuyu başlatan hasan74
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

hasan74

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa900 pa600Qt-pa500 -pa55- pa80
noldu korgpa can elektironik yetkililer hani 2 ayda bir güncellenecekti nisan 20 - nerde kasım 30 bugün hani tabii çıkarttınız elinizden kaktırdınız millete aletleri kim ne yaparsa yapsın adam gibi sattığınız malın verdiğiniz sözün arkasında durun

Cevap: pa600Qt güncelleme

hocam zaten ce seti kullanan yok.o yüzden talep olmayınca adamlarda çıkarmıyordur.güzel bi set değil.

konu güzel olup olmaması değil arkadaslar bencede güzel değil bende beğenmedim kullanmıyorum konu satarken 2 ayda bir guncellenecek dendi belki 100 kişide 2 kişi bekliyordur seti güncellenecek diye konu söz verip adam gibi o sözü tutmak

Yeri değil ama bu CE seti Cüneyt bey tamamen kendimi yapıyor beyler? Yada diğer setlerdeki sample kayıtları herkes kendimi yapıyor?

Ben en son PA80 de kaldığım için bilmiyorum çokda araştırmadım..Yoksa bu sesler fabrikasyon olarak yükleniyorda bu seti hazırlayanlar gerekli efekt,çift ses vererek kendilerimi istenilen kıvama getiriyor..

Mesela Roland prelüde de tüm Türk enstrümanlar fabrikasyon idi ama atıyorum elektro bağlama kendi başına bişeye benzemiyor fakat bunu phase efekti ile bildiğimiz elektroya çeviriyorlar..Yani set yaparkenki olay bumu yoksa gerçekten set yapacak kişi gerçek enstrümandan mı kayıt yapıp yüklüyor??

Öyle ise bizim peder bağlama imalatçısı,e bende elektronikçiyim,o halde kendime göre güzel kayıtlar yapabilirim diye düşünüyorum..

pa 900 e yeni güncelleme oldu.pa 600 de sorunsuzca okuyor bu ritimleri.illa pa 600 ritm yazması gerekmiyor,birazda armut piş ağzıma düş felsefesini bırakın yahu:) bu seti yazanlarda sonuçta bizim gibi bu piyasanın insanları.yazdıklarını çokta farklı olmasını kimse bekleyemez..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar ben de de bir pa 600 QT var ben oradan buradan bulduğum setlerden kendime karma bir set yaptım daha doğrusu yapmaya çalıştım. şu an onu kullanıyorum. ve gayet güzel olmuş yalnız ben evde kullandığım için öyle düşünüyorum. yoksa sizler gibi işin ehli olmadığım için yalnız anlamadığım bir konu var bu kilitli usb ne oluyor bir açıklarsanız sevinirim. ve bu usb'nin kilidi nasıl açılır şimdiden teşekkürler.

kilitli usb paralı satılan setlerdir kopyalayıp dağıtılmaması için şifreli set orga yuklediğinde seti usb orgda takılı olması gerekiyor yoksa çalışmaz kiliti açamazsın

benim kanımca,pa600 ce set,pa3x ler e 500 tl ye sattıkları usb lerden de kaliteli,emeği geçen,hocalarımın hepsinden allah razı olsun.