• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 DEMIR-3 SET/CRD-MCE-FULL BACKUP

Cevap: Pa80 DEMIR-3 SET/CRD-MCE-FULL BACKUP

Süpersin üstadım ellerine sağlık

Elinize emeğinize sağlık hemen indirip deniyorum. Ayrıca sizden bir yardım talep etmek istiyorum. Loop ritim yapıp karta nasıl yükleriz aydınlatırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Elinize emeğinize sağlık hemen indirip deniyorum. Ayrıca sizden bir yardım talep etmek istiyorum. Loop ritim yapıp karta nasıl yükleriz aydınlatırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Teşekkür ederim sizde sağolun.. Loop ritim veya sesi kmp formatında yükleyebilrsin bu konuyla ilgili video çektim 'pa80 kmp yükleme' diye aratırsan bulabilirsin, yine takıldığınız yerde elimden geleni yaparım.Kolay gelsin..

Alllah razı olsun paylaşım ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Bende yeni nevaleler oluşturabilirsem inşallah burda sizlerle paylaşacağım. Takıldığım yerlerde size mesaj atıp yardım isteyebilirim.

emeğinize sağlık teşekkür ederim

henuz incelemedim , ritimler ve drum kitler sana mi ait? degilse bu kartin tabani hangi kart uyumlu?

sifre bu DEMİR SET BACKUP;