• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 kart crd bekap hakkında

cekinci

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg
arkadaşlar kartın bekap içeriği olan dat dosyalarını ben kendime göre değiştirmek ayarlamak istiyorum. yani CARDBK01.DAT ve 11-12 DAT dosyasıvar
bunlarla hangi programı kullanarak değiştire bilirim yani benim elimde mesala bin
dosyası var bunaları bekap içeriği olan DAT dosyasına nasıl hangi programlarla
ve hangi formata değiştirirsem kartın içene atıp orgta göre bilirim.
bayabi soru sordum ama kusura bakmayın anlıyan arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Cevap: pa80 kart crd bekap hakkında

sorduğun soruya anladığım kadarıyla cevap vereyyim.yani dat dosyasının içeriğini görüp istediğin sesleri falan yükleme olayından bahsediyosun galiba...öyle bişey imkansız.okutamazsın.tek çıkarı var...bin dosyası halinde wavelab dosyası ile açıp beğenmediğin sesi silip yerine yeni sesi koyuyorsun.sonra tekrar bin olarak kaydediyorsun.karta yükle...işlem tamam...

piyanis477 kardeş verdiğin bilgi için teşekkür ederim eve gidince denicem sonucu bildiririm

dat yada bin dosyalarını hiç bir programla değiştiremezsin imkansız......
ancaa sıfırdan cardını silip sessize çevirip beğendiğin sesleri yada tını neyse öyle atabilirsin....