• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 Kartlarıyla ilgili soru

piyanist53

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA2X
arkadaşlar ankara havalarına uyumlu misket vs 16mb lik hangi kartı tavsiye edersiniz cevap yazacağınızı umuyorum saygılar :confused:

turker kart 1200 tane ritimi var.

butun kartlarin ritimleri turker karta cevrilmistir,

Arkadaşlar elimdeki kartın üzerinde hiç yazı falan yok.Kartın ne olduğunu bilmiyorum.Nasıl anlarım hangi kart olduğunu.
Kartın kendi içindeki seti olan AUTO SET ten anlayabilirmiyim.Yani içindeki rititmlerden.Ayrıca türker kartın içindeki ritimler nedir acaba yazarsanız sevinirirm

arkadasım sana adı ustunden ayarcı kartı tavsiye ederim tam ankara rtimleri mevcuttur yada ali yapragin kullanmıs oldugu cuneyt ertac kart ta olabilir

Arkadaşlar elimdeki kartın üzerinde hiç yazı falan yok.Kartın ne olduğunu bilmiyorum.Nasıl anlarım hangi kart olduğunu.
Kartın kendi içindeki seti olan AUTO SET ten anlayabilirmiyim.Yani içindeki rititmlerden.Ayrıca türker kartın içindeki ritimler nedir acaba yazarsanız sevinirirm

hocam genelde kartın içindeki ritimleri açtığında kart sahibinin ismiyle ritimler çıkar örnek : ilko2/4 veya cevo 9/8 veya emo slow senın kartta yuklu olan ritimlerde bu şekilde isimler yokmu
benım aklıma gelen 2. bir yolda şu kartın üzerindeki ritim seçiliyken drum kit lerine bakman bakalım hangi kit lerle çalışıyo ritimler şu anda aklıma başka bir yol gelmiyor :)