• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa800 mü A3000 mi alayım

nevalesibol dıye pa 800 aldık mayıs ayından berı fellık fellk set yada sample ses arıorum .sankı çölde su ..olanda vermıyor bende olsun her turlu verırım sankı orgumu verdık arkadaş??? altı ustu pa 800 setı ..arkadas gercı alacagı cıhazı almıstır ama nevale bakımından pa 800 secıyorsanız asla secmeyın ..yok efendım bılmemne efsane set yok efendım bomba set .yukluyorum çuvalla gunaha gırıyorum ..oyle lanet sesler varkı 100 lıralık ruspazarı tezgahlarında satılan orgların seslerıyle nerdeyse bırebır ..4000 lıra para sayıp setınede 1000 tl vermek kusura bakmayında bıraz ters ...

Set olayında pa800 de sıkıntı çekiyorsanız kusura bakmayın sorun sizde 100 lerce set var 1 tane set yokmu a3000 'le 800 kıyaslanamaz a3000 çok ötede alet

ikisi arasında kalmış olsam A3000 tercih ederdim. tavsiyemdir güzel cihaz

Set olayında pa800 de sıkıntı çekiyorsanız kusura bakmayın sorun sizde 100 lerce set var 1 tane set yokmu a3000 'le 800 kıyaslanamaz a3000 çok ötede alet
yuzlerce set olsun ne yazar ..ses kalıtesınden eser yok