• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çözüldü PA800 SES ARZASI LÜTFEN YARDIM

NAFİZ TURAB

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600 = 3x=4x
Pa800 orgum'da müzik çalarken birdenbire ses değişimine uğradı ve şuan sorunumu çözdüm.
Eğer, sizin'de başınıza bu sorun gelir ise, (selülotik) tiner ile, ram yatağının bulunduğu ana kartı, iyice yıkayın ve sorunu kökünden çözün. Hepinize yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
set içinden senin globali eski versiyona çevir öyle bir dene..

Son düzenleme:
insallah yazılımsaldır. komple restore os. dosyalarını yüklemeyi deneyin. üstüne factory reset çekin yeni set atın. olmazsa bir teknik servis yolu gözüküyor...

Teşekkür ederim kardeşim ama 3 kere denememe rağmen o da olmadı maalesef

Probleminizi çözdügünüze sevindim geçmiş olsun.Sökümü temizliği nasıl yaptınız? Benimde basmayan switchler var onun için açacağım cihazı elimden biraz gelir ama servis ile açıp açmamak arasındayım. Zorladı mı sizi işlemler?

Probleminizi çözdügünüze sevindim geçmiş olsun.Sökümü temizliği nasıl yaptınız? Benimde basmayan switchler var onun için açacağım cihazı elimden biraz gelir ama servis ile açıp açmamak arasındayım. Zorladı mı sizi işlemler?
yani arkadaşım Bu dizine cevap vermek biraz zor tabii ki korkun kendi bayisini servisinin bu işlemi yapması daha iç açıcı yani ama ben boşuna masraf etmek istemedim çocukluğundan beri de elektrik hobileri ile uğraştığım için açıkçası benim pek bir fazla yormadı yani elin havya tutuyor ise siviçleri teker teker lehimleye bilirsin tek problem olacağını düşündüğüm yön düğmelerini sıraları ve kabloların bağlantı şekli hepsini dikkatli bir şekilde yaparsan ve kablolar işaretler isen sen hiçbir problem çıkacağını düşünmüyorum kolay gelsin Teşekkür ederim

yani arkadaşım Bu dizine cevap vermek biraz zor tabii ki korkun kendi bayisini servisinin bu işlemi yapması daha iç açıcı yani ama ben boşuna masraf etmek istemedim çocukluğundan beri de elektrik hobileri ile uğraştığım için açıkçası benim pek bir fazla yormadı yani elin havya tutuyor ise siviçleri teker teker lehimleye bilirsin tek problem olacağını düşündüğüm yön düğmelerini sıraları ve kabloların bağlantı şekli hepsini dikkatli bir şekilde yaparsan ve kablolar işaretler isen sen hiçbir problem çıkacağını düşünmüyorum kolay gelsin Teşekkür ederim
Teşekkür ederim, acmaya karar verdim tuslarin arizasini giderdim, videosunu da ekledim arkadaslardan faydalanmak isteyen olur belki diye foruma ekledim. Değerli yorumlariniz icin tekrar tesekkur ederim.
Link: