• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 yazısı geliyor ama açılmıyor YARDIM EDEBİLEN?

• Konbuyu başlatan coal67
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 4K

coal67

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
beyler 256 mb ram kullanıyorum orgum ilkde açıldı normal klavye tuşları çalışıyordu ses geliyor fakat intro tuşları start stop tuşları hiçbir tuş çalısmıyor donmuş şekildeydi org kapatıp açtım fakat pa800 yazısı geliyor ve öyle kalıyor format atmayı denedim onuda atamadım intro tusuda işlemiyor sanırım ne yapmam gerekir bu durumla karşılaşan varmı? format atılmıyor tuşlar çalışmıyor sadece ekranda pa800 yazıyor siyah ekran kalıyor ram falan bişey yazmıyor hiç?

Bu şekilde benim başıma gelmedi.. format at .. aleti söktunmu ? İçin den temassız lik yapmıştır. Geçmiş olsun..

bu durumun aynısıyla karşılaştım.yazılımsal bi durum değil. format falan atmaya gerek yok.orgun içindeki kabloların soket yerlerinde dışardan farkedilmeyecek şekilde kırık ve temassızlık oluyor org kilitleniyor.bazen ekran gelip gidiyor, bazen açılmıyor,bazen tuşlar çalışmıyor,bazen hopörlörün birinden ses gelmiyor. ben o kablolardan bulamadım. artık kendim lehim falan yaparak hallettim. ama çok uğraştırıyor.

bu durumun aynısıyla karşılaştım.yazılımsal bi durum değil. format falan atmaya gerek yok.orgun içindeki kabloların soket yerlerinde dışardan farkedilmeyecek şekilde kırık ve temassızlık oluyor org kilitleniyor.bazen ekran gelip gidiyor, bazen açılmıyor,bazen tuşlar çalışmıyor,bazen hopörlörün birinden ses gelmiyor. ben o kablolardan bulamadım. artık kendim lehim falan yaparak hallettim. ama çok uğraştırıyor.
Hangi kablo bu