• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 Sorusu olan varsa yardimci olalım.

Bana sorarsan yeni klayvelere bak derim.. ea7 a roland çıtlatıyor yeni klavye olduğunu.. ve yeni başlıyorsan hiç tavsiye etmem.. pa900 iyi klavye ama elinde kalır gibi duruyor ki öyle :) a2000 iyi ama onu tavsiye etmem ama a3000 i tavsiye ederim selametle

abi yeni başlamadım daha önce de roland bk 5 kullandım. kullanış açısından alışkınım menülerine vs. ancak bk 5 beni sound olarak tatmin etmemişti o yüzden sattım. a3000 evet süper ama 12bin lira şu anda. bana max6bin e kadar soundu sağlam gerektiğin de kendime ritim yazabileceğim bir cihaz lazım. dediğim gibi ara da sahneye de çıkıyorum ilahi-mevlüt işi yapıyorum. bu şartlar da beni götürecek söylediğim rakamlara kadar bir cihaza ihtiyacım var.

abi yeni başlamadım daha önce de roland bk 5 kullandım. kullanış açısından alışkınım menülerine vs. ancak bk 5 beni sound olarak tatmin etmemişti o yüzden sattım. a3000 evet süper ama 12bin lira şu anda. bana max6bin e kadar soundu sağlam gerektiğin de kendime ritim yazabileceğim bir cihaz lazım. dediğim gibi ara da sahneye de çıkıyorum ilahi-mevlüt işi yapıyorum. bu şartlar da beni götürecek söylediğim rakamlara kadar bir cihaza ihtiyacım var.
o zaman pa800 al iyi alet.. ama temizinden bul :) ben diğer söylediğin aletlere bakmıyorum.. benim düşüncem..

merhaba arkadaşlar
korg pa 3xlee için yeni güncelleme yok mu arkadaşlar 2014 ün yazılımını kullanıyoruz hala ??