• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa900 usb bellek kısmi sorunu...

• Konbuyu başlatan scart
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 3K

scart

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar 16gb lik belleğime bi sebebten dolayı biçimlendirme yapmak zorunda kaldım.
belleği bilgisayar otamatik olarak NTFS olarak biçimlendirdi.o andan sonra pa900 bu belleği tanımaz oldu..bunun çözümünü bilen varmı.....

selamlar...............

Cevap: pa900 usb bellek kısmi sorunu...

belleği biçimlendirirken ntfs den değil fat32 yi seçip öyle biçimlendir kolay gelsin

cevabın için sağol raporsuz..ama program bile indirmeme rağmen usb yi 16 gb olduğundan dolayaı fat'a çeviremedim..satın aldığımda okuyudu biçimlendirdikten sonra böyle..şimdi düşük kapasiteli fat formatlı bi usb kullanıyom..tabiki düzeltirsem 16'yı kullanmak istiyorum :)

arkadaşlar indirdiğim bazı programlarla denediğimde ise
" C:\Windows\system32\credssp.dll uygulaması Windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmamış veya hata içeriyor. Programı özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcısına başvurun. " diye bi hatayla karşılaşıyorum
acaba windows 7 diyemi bu sorun..onuda anlamış değilim

sen en iyisi usb yi bana gönder :)

Birde aletin ustunde.formatla usb i benim eski pa 500 de ayni olay oldu alet okumuyordu sd karti aletin userinde format cekdim sonra okudu