• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa900 vocal effect ayarı ???

mesut3452

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Enst.
korg pa3x pro
merhaba saygıdeger meslektaşlarım...pa900 ümde istediğim vocal effecti ayarladım kaydettim..fakat performance sesi başka bir ses seçtiğimde vocal ayarı başka bir ayara gidiyor..mikrafon vocal ayarı performansa bağlı olarak değişiyor..bu ayarı global menüden sabit konuma getiremedim varmıdır bunun nasıl olduğunu bilen?...nasıl kilitli tutarım seçtiğim vocal ayarını...yoksa her performans ayarına aynı efekti ilişkilendirip performansı save mi demem gerekir??

Cevap: pa900 vocal effect ayarı ???

Globalden vokal ayarlarında global vokal i istediğini seç ayarla globali kaydet my setting i kaydet bir daha değişmez vokal

Ercan bey her yaptıgımız ayarı ilede my setinge kaydetmemimi gerekiyor

evet yapılan ayarların kilidi kapalı olması ve my settinge kayıt alınması gerekiyor org her açıldığında mysetting ayarlkarıyla açılır veya bi farklı ayar yaptığınızda mysettinge basınca en son yapılandırdığınız ayarlar şak diye gelir buda büyük bir kolaylık sağlar kullanmasını bilene saygılarımla.....