• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pad ler geri gelmedi?

• Konbuyu başlatan scart
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

scart

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar pa 900 e ilk önce yanında verilen seti yükledim çok güzel pad ler vardı..

kanun tırlaması arasında ahhaaa diodu..başka setler yükleyip te tekrar kendi setini yüklediğimde bu padler geri gelmedi..nedenini bilen varmı acaba.....

Cevap: pad ler geri gelmedi?

seti yüklemeden önce Global-Menu-Mode preferences sayfasına giderek sol altta ki media ikonuna basın ve FactoryStyle and Pad Protect kutucuğunda ki işareti kaldırın.
sorun çözülecektir.. saygılarımla

sağolasın ercan... Aslından şu başka set yüklame konusunda da bi yardımcı olabilsen çok ii olacak..
seti yüklüyorum ama bazı ritimlerden yada acc lerden garip garip sesler geliyor..ve nasıl düzenleneceği konusunda bi fikrim yok....

sağolasın ercan... Aslından şu başka set yüklame konusunda da bi yardımcı olabilsen çok ii olacak..
seti yüklüyorum ama bazı ritimlerden yada acc lerden garip garip sesler geliyor..ve nasıl düzenleneceği konusunda bi fikrim yok....

yüklediğin sette ritimler yazılırken fabrika acc ları kullanılmıştır başka bir orgun seti olduğunda pa900 de fabrika seslerinden doğan farklılıklardan sesler değişime uğramış ve sana bozuk sesler gelmiş olabilir bunu düzeltmenin yolu ritimleri editlemektir. ritimi seçip record a basıp edit style seçeneğinden ok diyoruz ve menüye basıp track edit seçeneğiyle bozuk acc ları değştirip uygun sesleri seçip ritimi kaydediyoruz olay bu saygılarımla.....

sağolasın hızır gibisin :)

Ustam ben baju usb aldım 3x setini tam olarak alıyor cihaz ama sadece bazı ritimlerde pad lar gelmiyor ritimlere global den dediğin ayarı yaptım ama bir türlü olmuyor normalde bu sette tüm ritimlerde pad var 800 de denedim hepsinde var ama 900 de gelmiyor bir türlü pad hariç set tam oturuyor cihaza ne yapmam lazım hiç bir fikrin varmı saygılar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri