• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

"Paylaşımcı Uzman Üye"

Cevap: "Paylaşımcı Uzman Üye"

Arkadaşlar forumumuzda yönetim olarak aldığımız bir karar gereği, bundan böyle bazı arkadaşlarımızı açık kahverengi "özel üye" statüsünde "Paylaşımcı Uzman Üye" olarak görmeye başlayacaksınız...
Bu site yönetimi olarak bu abi ve kardeşlerimize sitemize verdikleri emekğe ve sarf ettikleri iyi niyete bir şükran göstergesi olarak arkadaşlarımızı onore etmek maksadıyla alınmış bir karardır.
Bu kapsamda keşanlı mustafa, Baron_,çoşkun1982 ve eyeofthetiger79' a bu rütbeyi vermiş bulunmaktayız...

Ch.

Merhabalar.

Dostum kararınız beni ziyadesiyle mutlu etti :) ; böyle birşeyi düşünmeniz dahi çok ince bir davranış ; ki siz hayata geçirmişsiniz.

Sizlere teşekkür eder saygılarımı sunarım ; herkese iyi forumlar.

Trakyamüzik yönetiminin verdiği bu karar çok güzel, yerinde ve çok ince bir davranış olmuş. Bu sıfatı ve rütbeyi; verdikleri emek, bilgi, tecrübe ve gösterdikleri iyi niyet ile fazlasıyla hakeden değerli gönül dostlarımızı, canı gönülden tebrik ediyorum.

Öncelikle bizi bu şekilde onere etme kararını alan tüm yönetimdeki dost abi kardeşlerime ben teşekür ederim önemli olan kendi kişisel fikrim makam mevki önemli değil aynı dili konuşmak benim için önemli bu kararda benide bu şekilde onere ettikleri için değerli dost kardeşlerime teşekür ederim hayırlısı olsun diğer abi ve kardeşlerimede sevgi ile kalın herdaim inşallah daha iyisine hepberaberce .....

Moderatör tarafında düzenlendi:

çok güzel bir düşünce rütbe alan arkadaşları kutlarım ...

Güzel düşünceleri niz için tşk ler Değer Lendirmeler Devam Edicektir Gerekli Üyemize Terfiler Verilecektir...

saygılar berkçik

Moderatör tarafında düzenlendi:

iyimiş abi devam etsin tabi :)

öncelikle güzel bir uygulama hak eden arkadaşları kutluyorum... paylaşım yapmak bilgilendirmek yol göstermek fikrini sunmak bu platformda müzik yayınlamaktan daha önemlidir diye düşünüyorum...

ayrıca makam ve mevki benim için önemlidir bende bir unvan istiyorum şöyle HAYDUT olabilir mesela benide SİTE HAYDUTU yapın yahu...

Zaman İÇERİSİN DE neden olmasın site haydutu :)

öncelikle güzel bir uygulama hak eden arkadaşları kutluyorum... paylaşım yapmak bilgilendirmek yol göstermek fikrini sunmak bu platformda müzik yayınlamaktan daha önemlidir diye düşünüyorum...

ayrıca makam ve mevki benim için önemlidir bende bir unvan istiyorum şöyle HAYDUT olabilir mesela benide SİTE HAYDUTU yapın yahu...

Yasal Haydut Ben Aslında Seni Düşündüm Tam Ama Bir Hayduta Bu İş Emanet Edilirmi Bilemedim :)
icon10.gif

Arkadaşlar forumumuzda yönetim olarak aldığımız bir karar gereği, bundan böyle bazı arkadaşlarımızı açık kahverengi "özel üye" statüsünde "Paylaşımcı Uzman Üye" olarak görmeye başlayacaksınız...
Bu site yönetimi olarak bu abi ve kardeşlerimize sitemize verdikleri emekğe ve sarf ettikleri iyi niyete bir şükran göstergesi olarak arkadaşlarımızı onore etmek maksadıyla alınmış bir karardır.
Bu kapsamda keşanlı mustafa, Baron_,çoşkun1982 ve eyeofthetiger79' a bu rütbeyi vermiş bulunmaktayız...

Ch.

Baya bir geç gördüm konuyu 3 yıl olmuş ben teşekkür sayısından dolayı otomatik statü değişiyor zannediyordum o zamanda normal üye "paylaşımcı uzman üye olunca dedim ki demekki teşekkür sayısı ile alakalı fakat öyle değilmiş bu gün kendi adımı forumda aratırken bu konuya rastladım ve haberim olmuş oldu, beni "paylaşımcı uzman üye" statüsüne layık gördünüz, bu benim sevinçle karşılayacağım ve onur duyacağım bir durumdur, bu vesile ile başta trakyamuzik.net kurucusu Timur kardeşime ve tüm trakyamuzik moderatörlerine ayrıca burada emek harcayan herkese çok teşekkür ediyorum çok sağolun.

Saygı ve Sevgilerimle by_CTO