• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

power önerisi lütfen

ttterman

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
merhabalar konu başlığından anlaşılacağı gibi sizlerden power önerisinde bulunmanızı rica edeceğim.. ben çok fazle kendi ses tesisatımla işe çıkan bir müzisyen değilim bir sezzonda taş çatlasın 10-15 gece kullanıyorum, bu yüzden ekonomik hali hatrı sayılır watt gücüne sahip powerlara bakıyorum.

internetteki araştırmalarım sonucunda könig a3500, tonylee vp7 ve vp13, eagletech et2200 powerları arasında kaldım sizce hangisi dayanıklı ve işini sağlam yapar önerilerinizi bekliyorum lütfen..teşekkürler

Cevap: power önerisi lütfen

Hocam bahsettiğin power ampliler çok güçlü ve ağır modeller, bunlarla kaç adet hangi kabinden süreceksin? Sub bass için düşünüyorsan eyvallah, ama 15 ya da 12 inc kabin süreceksen çok fazla.

bende euroclub 2500 power var sıfır ayarında düşünürsen ara görüşelim 05426519102

teşekkürler rexmen11 fakat benim 0 takıntım var cihazı ilk zorlayan ben olayım istiyorum:):)

pynst aslında kullandığım kabinlerin toplam watt gücü 1700.. fakat ilerde sub bass kullanmak gibi düşüncelerim var ve kullanma ihtimalim olan mekanlar çok açık alanlar extradan kabin kiralayıp kullanacağım alanlar var bundan dolayı kuvvetli bişey bakıyorum

teşekkürler ama bir öneri bekliyom nasıl yazdığım powerlar???

Yazdığın powerlar maalesef iyi performanslı değil kardeşim...Gerçi iyilerin de fiyatları uçuk ama hemen hemen herşey çekik gözlü üretiliyor neylersin herşeyin suyu çıktı...Mağazalar da fiyata fiyat bindiriyorlar!Sonuç Kalite bir cihazın tamirsiz ikinci elini makul fiyata bul test ettir ehline uygun fiyata al. Selamlar kolay gelsin.

euro pover 2500 kaç tl ve 6 adet tromba 300w rms, peak 600 w hoparlörü çalıştırırmı .(ELİMDE SIFIR DM-500B DOPPLER KABLOSUZ MİKROFON VAR SERVO PL 2000 GİBİ UCUZ POWER LAR İLE TAKAS ETMEK İSTİYORUM ÜZERİNE PARA İLAVESİ YAPABİLİRİM.GERÇİ FAZLA PARAM ŞUAN İÇİN.

kardesım 6 adet heleki trombayı kaldırmaz sen tonlye mcs behiringerin buyuk serilerine bak

DAYNACORD PowerMate 1000 2x700 watts ikinci el ANFİ arıyorum istanbulda oturuyorum tercihim alman üretim olan temiz bir anfi yardımcı olursanız mutlu olurum şimdiden tşk ederim saygılarımla