• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Psr or700tr V2 Latin Kokuyor..

• Konbuyu başlatan BaTuH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 4K
paylaşım iin teşekkürler,yine sizin elinizden çıkmış bir yamaha farkı...

Sizce bu demo buraya "siz birşeye benzetin" diye mi konulmuş?
Bu nasıl bir yaklaşımdır Allah aşkına?
"Ritmi beğenmedim, gitar sesleri kötü,akordiyonu hiç beğenmedim,çalışında şöyle bir sorun var..." deseniz bunların eleştirel bir gözle yazıldığını düşünürüm.Sırf "ben beğenmedim" demek bile daha masum...
Ama konuya böyle girdiğinizde daha olumsuz ve çirkin bir tavır sergiliyorsunuz.
Siz ve sizin gibiler düpedüz insanların emeğine hakaret ediyorsunuz!
Yazık yapmayın...

Dediklerinize aynen katılıyorum...

Demoya gelince bende erkilet güzeli'ne benzettim :) Gitarlar çok sağlam geliyo güzel olmuş emeğine sağlık...

Birincisi ritm çok iyi ama eşlik olarak gitar sesleri süper. Çok iyi bir demo eline sağlık. Ben de 'Erkilet Güzeli' ne benzetmiştim. Kalıpları da uyuyor zaten.

Bu arada "Sequencer bir çalışmamdır..." derken tam olarak neyi kastediyorsun? Bunu da bir açıklarsan aydınlatıcı olur sanırım. Paylaşım için teşekkürler.

Arkadaşlar Melodi Herkesin Bilgidiği Erkilet Güzeli..
:)

Sequencer ise ;
Bu demoyu ritmi açıp accordion sesiyle çalıp yapmadım..Sıfırdan başlayıp en ufak detayına kadar PC Destekli MIDI Yazımıyla yaptığım anlamına geliyor

Sequencer ise ;
Bu demoyu ritmi açıp accordion sesiyle çalıp yapmadım..Sıfırdan başlayıp en ufak detayına kadar PC Destekli MIDI Yazımıyla yaptığım anlamına geliyor

Doğru tahmin yapmışım :) Demo gayet güzel tekrardan ellerine sağlık.

Sequencer ise ;

O zaman bunun için hangi programı kullandın ve nasıl yaptığını anlatırsan çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler. Sağlıcakla kal.