• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ritimler Altyapilar online site

uckocak

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaslar merhabalar,

Hemen konuya gireyim. Benim aradigim, baglamami calarken altta calacak cesitli olculerde ritim, altyapi.

Org calacagim yok, bosuna para harcamak istemiyorum. Online bir site yok mudur, bana 2/4'luk 130 metronomda ritim at dediginde calacak.

Simdiden tesekkurler,

Cevap: Ritimler Altyapilar online site

Böyle bir site var mı yok mu bilmiyorum. Ama aşağıda verdiğim linkte bağlama için hazır mp3 ve wav formatlı ritimler var. Programı da indirirseniz istediğiniz şekilde kullanabileceğinizi zannediyorum.

abi cok saolasin. ellerin dert gormesin.

Baktim ritimler cok guzel, lakin tempoyu hizlandirip yavaslatamiyor muyuz? onu bulamadim programda.

Baktim ritimler cok guzel, lakin tempoyu hizlandirip yavaslatamiyor muyuz? onu bulamadim programda.

"Programı ve 80 adet ritimi ayrı ayrı upload edilmiştir önce programı indirin kurun Dil seçeneğinden Türkçe yi seçin gerisi kolay ritimleri de atın reverb falan ayarları da var en sağ tarafta bir kutu açın tempo oradadır."
@SAZGRUBU'ndan Alıntıdır....

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    100.8 KB · Görülen: 419

"Programı ve 80 adet ritimi ayrı ayrı upload edilmiştir önce programı indirin kurun Dil seçeneğinden Türkçe yi seçin gerisi kolay ritimleri de atın reverb falan ayarları da var en sağ tarafta bir kutu açın tempo oradadır."
@SAZGRUBU'ndan Alıntıdır....

Forum dedigin boyle olur, aradigimi buldum, bisuru para verip klavye almaktan kurtuldum, cok tesekkurler :)

Forum dedigin boyle olur, aradigimi buldum, bisuru para verip klavye almaktan kurtuldum, cok tesekkurler :)

İşte böyle yorumları görünce karnıma ağrılar giriyor. Gerçekten çok haklısın. Tonlarca para verdik klavyelere şimdi ise açlıktan nefesimiz koktuğu gibi, kredi borçlarımızı ödeyemez duruma geldiğimiz artı, programlardan halen 250 tl alıyoruz. Bize müstehak. Satıcıları karun kadar zengin ettik. Yemin olsun şurada en fazla 300 500 arası cihaz, mididen laptopa bağla, vst ile iş yap gitsin. En doğrusu bu da..... olan oldu işte.... En güzelini siz yapıyorsunuz tebrik ederim.

İşte böyle yorumları görünce karnıma ağrılar giriyor. Gerçekten çok haklısın. Tonlarca para verdik klavyelere şimdi ise açlıktan nefesimiz koktuğu gibi, kredi borçlarımızı ödeyemez duruma geldiğimiz artı, programlardan halen 250 tl alıyoruz. Bize müstehak. Satıcıları karun kadar zengin ettik. Yemin olsun şurada en fazla 300 500 arası cihaz, mididen laptopa bağla, vst ile iş yap gitsin. En doğrusu bu da..... olan oldu işte.... En güzelini siz yapıyorsunuz tebrik ederim.

:))) espri super, klavyeci olsam ben de boyle yazardim herhal. yalniz harbiden bana gereksizdi be kardes. baglama calarken arkada 2 ritim atsin diye ne isim var klavye felan.
yardim eden de, karnina agrilar giren de sagolsun :)