• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND BK Serisi Rom Ritim Demoları

OmeXrRoland

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
EM50OR x2, EM55OR, G1000, BK5OR
Cevap: ROLAND BK Serisi Rom Ritim Demoları

Demolar BK7m den de olsa bütün BK Serisi için geçerlidir.

Şimdi yine yanlış anlaşılacak belki ama aleti alet yapan yine batı ritimleri bana kalırsa.Hakikaten o zaman gerçek bir orkestradan farksız...

yanlış anlaşılacak ne var? e70 e yazılan 24 polifonilik ritimlerin kalitesi hala pa800 de yok. yabancı/rom/fabrika ritimleridir orgu gösteren ve kalitesini belli eden. user ritimler her zaman için istenilen doğrultuda yazıldığı için alet farklı yönlere gidebilir.

demolardaki ritimlerden 60 tanesi .bk5 or de sorunsuz çalışmaktadır

Moderatör tarafında düzenlendi:

yanlış anlaşılacak ne var? e70 e yazılan 24 polifonilik ritimlerin kalitesi hala pa800 de yok. yabancı/rom/fabrika ritimleridir orgu gösteren ve kalitesini belli eden. user ritimler her zaman için istenilen doğrultuda yazıldığı için alet farklı yönlere gidebilir.

Hocam BK5 İçin Çalışmalarınız Bittimi. Devam Edicekmi Özledik Sizi.

demolardaki ritimlerden 60 tanesi .bk5 or de sorunsuz çalışmaktadır

Sayın Hocam bu ritmler BK7 ritmleri ve bizim bk5 or larda kullanılabiliyor mu? Paylaşabilir misiniz?
Saygılarımla
Teşşekkürler
Savas ELVAN

Sayın Hocam bu ritmler BK7 ritmleri ve bizim bk5 or larda kullanılabiliyor mu? Paylaşabilir misiniz?
Saygılarımla
Teşşekkürler
Savas ELVAN

BK Serisinde Genelde Ritimler Aynı Oluyor. Bazıları Çalışmamazlık Yapabiliyor.

Demolar BK7m den de olsa bütün BK Serisi için geçerlidir.

BK Serisinde Genelde Ritimler Aynı Oluyor. Bazıları Çalışmamazlık Yapabiliyor.
Hocam yardimlariniz icin tesekkurler, sagolun , ben size yoneltilen sorunun tam tersini sormak istiyorum bu konuda bir bilginiz varsa ve de cevaplasaniz sevinirim. Ben Roland BK5 veya Roland BK7 icin yazilan Turk Ritimlerinin ROLAND BK7-M BACKING MODUL 'de kullanabilimiyim diye soracaktim , cok tesekkur ederim.