• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E-A7 Demo Türkü

islam01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9 plus4
Merhabalar,
Roland E-A7 ile türkü demosu hazırladım. Bu cihazın soundu gerçekten harika. İyi dinlemeler.

I islam01 eline ve emeğine sağlık hocam. Sesler, ritim çok iyi. Siz de temiz çalmışsınız. Tebrik ederim. Ben de bu cihazı merak ediyorum. Malum piyasada en çok tercih edilen marka KORG. Elimde E-40 ve E-70 var. Yakın zamanda bir de KORG PA500TR aldım. EA-7 son model KORG lara nazaran daha uygun fiyatlı. Kullanımı pratik mi sizce? Çift ekran olması avantaj mı / dezavantaj mı? Bir de düğmeleri çok ışıklı yapmışlar. Çalarken çok dikkat dağıtıyor mu, göz alıyor mu acaba? Ben sık klavye değiştiren birisi değilim. Ama aldığım kalvyelerde duygusal bir bağım oluyor. Satıp model yükseltmiyorum. Zaten 10 senede bir ikinci el bir klavye alabiliyorum. Bu işi meslek olarak yapmıyorum şu an ama çalma konusunda baya bir ilgiliyim. Birkaç sene sonra fiyatı uygun olunca bu modeli de alabilirim. Ama kullanıcıların yorumları önemli. Görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Saygılarımla.
Bu arada benim çalışmalarımdan birinin linkini vereyim, ilginizi çekerse, yeni paylaşımlarınızı bekleriz.