• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E-X30 ve Roland PH-5 Kulaklık ile -> E-A7 Takas (Üste Bir Miktar Nakit)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enst.
E-A7 Home User
Arkadaşlar Merhaba,

Ben Hakan,
Nisan ayı sonunda Zuhal müzikten (Online) Roland E-X30 Türk Ritimli Org aldım ve 6 ay kadar zaman diliminde çok az kullandım, bir süre önce profesyonel bir cihaza ve yaptığım araştırmalar sonunda Roland E-A7 ye geçmeye karar verdim.

Bendeki Roland E-X30 un sıfır değeri :
ve RH-5 Kulaklık sıfır değeri:
Her iki ürünün üzerine de, 1 elin parmaklarını geçmeyecek kadar (bir kaç bin) Nakit verebilecek durumdayım.

Zaman içinde beni:
-Aaaa burasıda çalışmıyormuş, yolda bıraktı..!
gibi şeyler söyletmeyecek temiz bir E-A7 arayışı içindeyim,

Açıkca sizlerle paylaşmış olduğum bu duruma uygun Takas yapmak isteyen olur ise bana D/M atabilir.

Tahminen bendeki ikinci el değerleri ve bir miktar nakit ile: 10/11 bin TL lere denk gelecek bir takas söz konusu oluyor gibi.

Bu arada benim Roland E-X30;
Faturası, Kutusu, Adaptörü, Nota Sehpası gibi kutu içeriği vs herşeyi sıfırmış gibi hala saklı duruyor,
Kozmetik bakımından çizik dahi yoktur.

E-A7 sini bu koşullarda vermek isteyen müziksever dostların D/M larını bekliyorum

Not:
Roland E-X30 Sahne orgu değildir,
Bir geçiş dönemi orgudur, Türk ritimlidir, yeterliliği vardır ancak sahne için değil.
Sağlıklı günler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Merhaba,

Ben Hakan,
Nisan ayı sonunda Zuhal müzikten (Online) Roland E-X30 Türk Ritimli Org aldım ve 6 ay kadar zaman diliminde çok az kullandım, bir süre önce profesyonel bir cihaza ve yaptığım araştırmalar sonunda Roland E-A7 ye geçmeye karar verdim.

Bendeki Roland E-X30 un sıfır değeri :
ve RH-5 Kulaklık sıfır değeri:
Her iki ürünün üzerine de, 1 elin parmaklarını geçmeyecek kadar (bir kaç bin) Nakit verebilecek durumdayım.

Zaman içinde beni:
-Aaaa burasıda çalışmıyormuş, yolda bıraktı..!
gibi şeyler söyletmeyecek temiz bir E-A7 arayışı içindeyim,

Açıkca sizlerle paylaşmış olduğum bu duruma uygun Takas yapmak isteyen olur ise bana D/M atabilir.

Tahminen bendeki ikinci el değerleri ve bir miktar nakit ile: 10/11 bin TL lere denk gelecek bir takas söz konusu oluyor gibi.

Bu arada benim Roland E-X30;
Faturası, Kutusu, Adaptörü, Nota Sehpası gibi kutu içeriği vs herşeyi sıfırmış gibi hala saklı duruyor,
Kozmetik bakımından çizik dahi yoktur.

E-A7 sini bu koşullarda vermek isteyen müziksever dostların D/M larını bekliyorum

Not:
Roland E-X30 Sahne orgu değildir,
Bir geçiş dönemi orgudur, Türk ritimlidir, yeterliliği vardır ancak sahne için değil.
Sağlıklı günler.
Avantajlı bir Klavye buldum konu kapatılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...