• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland ea7 set

atesh barak sound

**VİP**
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
klavye
setin videolarinin cekildigi bugunlerde halilitsound olarak sizlerle bir foto paylasmak istedik

fotodaki vdrum rolandin elektronik baterisi!

ritmlerimizi bateri uzerinden midi ile ea7 yazdik.

Ekli dosyalar

• 13179463_1024479580934262_7482067490773430135_n.jpg
    13179463_1024479580934262_7482067490773430135_n.jpg
    54.3 KB · Görülen: 337
Cevap: roland ea7 set

Ateş hocam belki gözümden kaçmıştır ama ritimlerde genelde bateri,darbuka tonları var. Nebileyim bi asma davullu,erbaneli... ritimler yom mu?

Ateş hocam belki gözümden kaçmıştır ama ritimlerde genelde bateri,darbuka tonları var. Nebileyim bi asma davullu,erbaneli... ritimler yom mu?

setin icinde tabi asma davulda var ama bar tarzi canli ekip gibi bir set yapiyoruz.

m reklam linkine tıkladım,Usb için 300 dolar yazıyor...yaklaşık 900 TL...fiyat bu ise bence çok yüksek...tabi karar sizin...

oncelikle site yayinda degil su an deneme amacli kuruluyor .

fiyat henuz belli degil ama

130 yeni ritm 60 sesler vs vs
loop ve kitlerle beraber cok zengin ve updatelrin sonunda daha da zengin olacak bir usb.

oncelikle site yayinda degil su an deneme amacli kuruluyor .

fiyat henuz belli degil ama

130 yeni ritm 60 sesler vs vs
loop ve kitlerle beraber cok zengin ve updatelrin sonunda daha da zengin olacak bir usb.

umarim fiyat olarak hepimizin erisebilecegi bir rakkam olur...demolarinizi dinledim ve seti almak isterim,cunku kaliteli oldugunu dusunuyorum....ama fiyat cok onemli tabi ki...neticede bu isi zevk icin yapan benim gibi bir suru insan var...bizleri de goz onunde tutarsaniz hem biz sete sahip oluruz,hemde siz daha cok satarsiniz...

umarim fiyat olarak hepimizin erisebilecegi bir rakkam olur...demolarinizi dinledim ve seti almak isterim,cunku kaliteli oldugunu dusunuyorum....ama fiyat cok onemli tabi ki...neticede bu isi zevk icin yapan benim gibi bir suru insan var...bizleri de goz onunde tutarsaniz hem biz sete sahip oluruz,hemde siz daha cok satarsiniz...

fiyatin turkiye sartlari dusunulerek ayarlanmasi gerekiyor tabi!!!
inanin fiyat ucukolmayacak