• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland EA7 Tone Mannager Ses Kütüphanesi ve Editör yazılımı çıktı!!!

Mürhen

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland EA7,Roland G-600
E-A7 GENİŞLETİLEBİLEN ARRANGER İÇİN SES KÜTÜPHANESİ/EDİTÖR YAZILIMI
Güçlü E-A7 Tone Manager, E-A7 deneyiminizi bilgisayarınızla geliştirmenizi sağlar. Kullanıcı tonları ve davul kitleri oluşturmak, performans ayarlarını yapmak ve tüm E-A7 ton verilerinizi yönetmek için ses kütüphanesi, editör ve sample ses yaratıcı işlevler bulunur. Büyük bilgisayar ekranınızdaki yazılımın sezgisel grafik arayüzünü kullanarak, herhangi bir müzik tarzı için E-A7 ayarlarını kişiselleştirmek ve düzenlemek artık daha da kolay.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland EA7 Tone Mannager Ses Kütüphanesi ve Editör yazılımı çıktı!!!

Neden korg milyonlarca kullanıcısına söyle bir program sunmaz da bizi bize göre maliyeti yuksek olan diğer programlara mecbur eder. Bi türlü anlayamam...

E-A7 GENİŞLETİLEBİLEN ARRANGER İÇİN SES KÜTÜPHANESİ/EDİTÖR YAZILIMI
Güçlü E-A7 Tone Manager, E-A7 deneyiminizi bilgisayarınızla geliştirmenizi sağlar. Kullanıcı tonları ve davul kitleri oluşturmak, performans ayarlarını yapmak ve tüm E-A7 ton verilerinizi yönetmek için ses kütüphanesi, editör ve sample ses yaratıcı işlevler bulunur. Büyük bilgisayar ekranınızdaki yazılımın sezgisel grafik arayüzünü kullanarak, herhangi bir müzik tarzı için E-A7 ayarlarını kişiselleştirmek ve düzenlemek artık daha da kolay.

mürhen bey bu tone manager olayı ile biraz ugraşıyorum.simdi benim anlayamadıgım bir durum var.elimde bir tane keman sesi var waw halinde bunu export ettim tone manager ile ve usb ile roland ea7 attım.daha sonra bunu kendi otomatik isleyebiliyormu bu sesi örnegin do sesi kabul edip diger tuslara[natureller, sharplar ve flatlar] otomatik dizip kayıt edemiyormuyuz sesi.