• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland (Gw-8) Hasretinle Yandı Gönlüm (videolu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TUFAN54

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland E-A7
iyi dinlemeler.

[ame="http://www.dailymotion.com/video/xhl6v2_hasretinle-yandy-gonlum-roland-gw-8-tufan54_music"]Dailymotion - Hasretinle Yandı Gönlüm ROLAND GW-8 TUFAN54 - Musik Kanalı[/ame]

Cevap: Roland (Gw-8) Hasretinle Yandı Gönlüm (videolu)

girişte organ yerine kabak kemane ya da akordiyon kullanabilirdin, Ney La Vib. olabilirdi , çalışmalarında başarılar

girişte organ yerine kabak kemane ya da akordiyon kullanabilirdin, Ney La Vib. olabilirdi , çalışmalarında başarılar

aynen giriş benimde fazla hosuma gıtmedı ama bastan kayıt yapmaya usendım.

Eline sağlık kardeşim

sanırım yanlış akorlar kullanılmış.
yinede emeğinize sağlık iyi çalışmalar.

Kadir beyin dediği gibi girişte yaylı ses kullanılsa farklı bir hava oluşurdu. Emeklerine sağlık...

bi şarkıyı icra etmek için önce iyi dinleyip parçanın akorlarını çıkarmak , ayrıca parçanın aslına uygun ritmler yazmak gerekir.laf olsun diye yapmamanı öneririm.tabi ki eline sağilık.. ama kendini geliştirmek istiyorsan gittiiğin yol yanlış.öğrenmeni tavsiye ederim.

bi şarkıyı icra etmek için önce iyi dinleyip parçanın akorlarını çıkarmak , ayrıca parçanın aslına uygun ritmler yazmak gerekir.laf olsun diye yapmamanı öneririm.tabi ki eline sağilık.. ama kendini geliştirmek istiyorsan gittiiğin yol yanlış.öğrenmeni tavsiye ederim.

İlk defa netten akorlara bakayım dedim tam doğru olsun diye kimse beyenmedi :) ya yazan arkadaş yalnış akor yazmıs yada ben yalnıs okudum :)

İlk defa netten akorlara bakayım dedim tam doğru olsun diye kimse beyenmedi :) ya yazan arkadaş yalnış akor yazmıs yada ben yalnıs okudum :)
Halit hocamın yorumuna üzülme .Bilakist akorlar için daha fazla zaman ayır....Sizi dinlemek için zaman ayırmış ve yorum yazmış...Akorlar bu tür sitelerde çoğu zaman eksik olabiliyor.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...