• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8 Set-keşanlı mustafa

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
Daha önce sözverdiğim 115 ritim ile 100 e yakın ses performansından oluşan GW8 setimi ilk defa yayınlıyorum...Kullanıcılar eksikleri,eleştirileri, yön gösterici tavsiyelerini lütfen yapsın. Bu ritimlerin hiçbirini ben yazmadım..Ama hepsini kurcaladım...kaydırdım,,sildim, ilave ettim vs..vs.. İlk eleştiriyi kendim yapıyorum....Günümüz ritimlerinde Tekno bas drum çok kullanılıyor...Bu ritimlerde kullanılacak zaman olmadı.. 2 nci sunumumda bu eksik giderilmiş olacak...çünki sizlere söz verdiğim için yayınlamak zorundaydım . Eminim ki genç arkadaşlar aleti zamanla çözüp daha iyi setler yayınlayacaktır...
Tüm ritim demolarını mp3 olarak dinlettikten sonra dowload yapmanızı çok isterdim. Ama yerimiz kısıtlı...Bazı ritim mp3 kayıtlarını aşağıda ekledim.İyi dinlemeler....

Ekli dosyalar

• GW8.rar
    7.1 KB · Görülen: 402
  • BATI 1 STYLE.rar
    155.3 KB · Görülen: 365
  • BATI 2 STYLE.rar
    83.1 KB · Görülen: 321
  • BATI 3 STYLE.rar
    82.4 KB · Görülen: 313
  • TÜRK 1 STYLE.rar
    65.1 KB · Görülen: 488
  • TÜRK 2 STYLE.rar
    85.3 KB · Görülen: 428
  • TÜRK 3 STYLE.rar
    59.6 KB · Görülen: 406
  • TÜRK 4 STYLE.rar
    111.6 KB · Görülen: 431
Moderatör tarafında düzenlendi:
eline saglik ustat.devamini bekleriz.tesekkurler.

Sağol çok teşekkürler devamini bekliyoruz saygilar.

Emeklerine sağlık üstad. Gerçi biz kullanamıyacağız ama eminim bir çok kişinin çok işine yarayacaktır. Sevgiyle kal.

Sağol çok teşekkürler mustafa abi ritimleri arşivime aldım su an GW-8 im yok ama 2-3 ay sonra olacak inşallah üniversite öğrencisi olduğum için yaz tatilini bekliyorum:)) ve rolandı çok seviyorum..

emeğine sağlık mustafa abi...

Bu güzel ve faydalı paylaşım için teşekkürler.

Mustafa hocanın set demosunu dinlediyseniz.Eski Roland serilerinin ritimleri ve sesleri GW8de toplanır.Bu artık tartışılmaz bir gerçek.Ve yeni sesler ile ritimleri Gw8 bizlere sunar.Bir klavyecinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir keyboard.Rolandın hakettiği yeri bulması yakın.yeni bir V3 ile Sampling okuma ve mp3 transpoze özelliği neden olmasın.

Cevap: Roland GW8 Set-keşanlı mustafa

çok teşekkürler üstad.arşivime attım.saygılar.....

Cevap: Roland GW8 Set-keşanlı mustafa

çok teşekkür ederim sayın keşanlı mustafa bey. Ben kırıkkaleden Erkut Saygılarımı sunarım.