• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

- roland juno series -

• Konbuyu başlatan berk5
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 13K
Cevap: - roland juno series -

Yorum için teşekkürler, İyi günlerde kullanın Juno-Stage'inizi şık bir cihazdır. Roland Juno serisinden herhangi bir modeli alıp kullananlar bu şekilde bilgilendirme yaparsa çok faydalı olur.

selam... ben jun stage'e srx board aldım "srx expansion board world collection" ...ses frekansları orta asya, asya, uzak doğu ülkelerinin sesleri var.. mesela kanun kemençe ud bendir darbukaya kadar elde edebiliyorsunuz fakat nasıl yazacağım nerden referans alırım bilmiyorum? bi tane kanun tonu yazmaya çalıştım. fena olmadı ama korktaki gibi olsun istiyorum..bunu nasıl yapabilirim? bilen var mı?

selam ....Setup değiştireceğim için ,sadece 4 defa evden dışarı sahneye götürülmüş,sair zamandada sadece stüdyoda kullanılmış,üzerinde değil çizik toz zerresi dahi bulunmayan küçük dev ROLAND JUNO -Dİ synt imi satıyorum...fiyat 850 tl.dir lütfen takas ve pazarlık teklif etmeyiniz..

Aykut İŞÇEN

0507 786 73 50

Setup değiştireceğim için ,sadece 4 defa evden dışarı sahneye götürülmüş,sair zamandada sadece stüdyoda kullanılmış,üzerinde değil çizik toz zerresi dahi bulunmayan küçük dev ROLAND JUNO -Dİ synt imi satıyorum...fiyat 850 tl.dir lütfen takas ve pazarlık teklif etmeyiniz..

Aykut İŞÇEN

0507 786 73 50

Paylaşım için teşekkür ederim.

Konu güncellenmiş olup Juno-DS modelleri eklenmiştir. Juno serisi ile ilgili her türlü görüş/öneri/soru-cevap etkinliklerinizi bu konu altından konuşabilirsiniz.

JUNO serileri için önemli paylaşım:Tüm juno serilerinde kasa arkasında topraklama çıkışı bulunmaktadır cihazlarınızın üst kasalarında parmakla yokladığınızda gıdıklanma hissi yaşıyorsanız ivedilikle adaptör pover 220 2 li yani topraksız kablo ucunu keserek yerine viko marka topraklı 3 uçlu erkek fiş takarak topraklama kablosunu power 220 ucundan juno nuzun adaptör giriş ucuna kadar bir bantla sararak aralıklı olarak getirin ve topraklama ucunuzu juno nuzun toprak vidasına bağlayın...aksi taktirde cihazlarınızda öncelikle ekran sorunu titreme bölünme gibi problemlerle karşılaşabilir ekranınızı bozabilirsiniz...juno serileri teknik olarak +şasi olarak çalışır yani pozitif fazla elektronları cihaz dışa atması gerekir kasa bu sekilde tasarlanmıştır...kapağınızı açtığınızda kapak atında komple folyo kaplı göreceksiniz bu iletken +şasiyi emer siz topraklama yapmazsanız cihazınızın içindeki manyetik +elektronlar toprağa akmadığı için sinuyal yoğunluğu ekranlarınızda dalgalanma ve bölünmelere sebebiyet vermektedir...kullanıcılarına tavsiyem üst kasalarınızı parmak ucunuzla çıplak ayakla yoklayın gıdıklanma hissi alıyorsanız dediğim gibi cihazınızı topraklayım....