• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND PRELUDE ritm ve ses yükleme

• Konbuyu başlatan H76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

H76

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
userı na 100 adet rİtm yükleniyor sanırım. yeni ritm yüklerken userdakileri silmek mi gerekecek. çünkü ritm yüklerken yüklüyor diyor ama ritmler ortada yok.bi sorun var çözemedim
ayrıca ses olayı nasıl oluyor.komple bi seti yok mu acaba. sağlam ritmleri sesleri olan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ROLAND PRELUDE ritm ve ses yükleme

konuyu cevaplayacak arkadaşları bekliyorum iyi günler.

100 ritimden sonra yüklememesi lazım yeni ritim yükliceksen 100 adet doluysa yükleyeceğin ritim sayısı kadar ritim silmen lazım.

ritimlerin mb lerine baglidir bazi ritimler(introlu)oldugu icin buyuktur yuklemez,yeni ritim yuklerken kullanmadigin veye begenmedigin ritimleri silmen lazim,prelude e userden ses yuklenmez,ustunde buluna sesleri editleyip kaydedersin,sormak istedigin baska seyler varsa yardimci olurum,kolay gelsin.

ritim isimlerinde Türkçe karakterler olunca ve uzun isimler olunca da yüklemez. ses konusuna gelince içindeki seslerin efeklendirmelerle şekle sokmak mümkün.

Teşekkürler.. Peki bu CD yi nasıl bulabiliriz?style convert ve editlemeyle ilgili sanırım içeriği..Ben orgu sıfır almadığım için bana verilmedi..

Teşekkürler.. Peki bu CD yi nasıl bulabiliriz?style convert ve editlemeyle ilgili sanırım içeriği..Ben orgu sıfır almadığım için bana verilmedi..

burdan indirebilirsin download yazan yerden.

song bolumune uygun sarkı yuklemek ıcın dosyası olan arkadaslar paylasabılırler mı syg