• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

şanssızlık

kudret251267

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
hepsi buradadan sadece hevesimi kırmak için aldığım pırınha acoustıca t org bu gün elime ulaştı ancak vibratör tuşunun yanından çatlak olması ve ürünün hasarlı çıkması sonucu bütün hevesim yok oldu. bakalım şimdi ne olacak paketi kargo şirketinin yanında açmam gerekliymiş. ama beklemiyorlar ki kardşim hemen bırakıp gidiyorlar bende paketi açıp ayaklığını kurana kadar 45-50 dakika geçti. geçte olsa kırık hasarlı olduğunu anladım. kargo şirketine haber verdim ürünü getir bakalım dediler tanak tuttular ama hepsiburadaya bildir onlar kabul ederse takip numarasımı ne verecekmiş felan filan. zaten 10 gündür bekliyordum şimdi bakalım kabul ederlerse kaç hafta sürecek. :mad: bu ne biçim kader ya

Cevap: şanssızlık

Hemen hemen hergun kargo gelır kendım gıder yerınden alırım benım calıstım fırmada ole kutuları basket topu gıbı fırlatıyorlar kargocunun kagıdına ımza attıgın vakıt o paketı eksıksız ve tam aldını gosterır ama ıns hevesın kacmaz gecmıs olsun.

Cevap: şanssızlık

Öncelikle geçmiş olsun. Hepsiburada dan aldıysan korkma kaliteli ve sağlam bir şirket. Sanki orda çalışıyormuşum gibi oldu ama :D değer yani. Bende ordan Taşınabilir harddisk almıştım alet 1 ay sonra bozuldu. Arıza ürün bildirimi yaptım. Bu işlem de cihazın arızasını falan yazıp siteleri üzerinden yolluyorsunuz eğer geçerli bir sebepse onlar bir numara veriyor o numara ile bedava kargo ile yolluyorsunuz kargo parası hepsi buradadan çıkıyor. Bu işlemler biraz zaman alıyor ama geçerli bir sebepse mutlaka iyi sonuçlanıyor. Benim hardiskin yenisini açılmamış pakette gönderdiler.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri