• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık ketron xd9 16

Cevap: satılık ketron xd9 16

acil xd9 yine lazım arkadaşlar hemde çok acil ankaradan..

intoko com ve sahibinden com da satılık ketron kaynıyor.ordan bulabilirsiniz.bu aletin bukadar çok satılmak istenmesini pek anlıyamadım.sx3000 düşünüyordum baktım o da bu ara 2350 den piyasaya düştü.bu ketronun niye tutulmadığını tam çözmüş değilim.piyasada bol miktarda zamanında satışı yapılmış bir alet.sağlam da.neyse beni ilgilendirmez.dediğim sitelerde inşallah aradığınızı bulursunuz kardeşş.saygılar....

intoko com ve sahibinden com da satılık ketron kaynıyor.ordan bulabilirsiniz.bu aletin bukadar çok satılmak istenmesini pek anlıyamadım.sx3000 düşünüyordum baktım o da bu ara 2350 den piyasaya düştü.bu ketronun niye tutulmadığını tam çözmüş değilim.piyasada bol miktarda zamanında satışı yapılmış bir alet.sağlam da.neyse beni ilgilendirmez.dediğim sitelerde inşallah aradığınızı bulursunuz kardeşş.saygılar....

ali abi ortalık yine ketron kaynıyo,,xd9 heryerde görülebilen org,,piyasada en çok tutulan satılan orglardan biride ketron xd9 dur,,plus 4 çıktı zurnada düzeltildi,,xd9 tutlmadı diye bişey yok,,piyasası da var,,ben 8 lik xd9 u bile satarken zorlanmadım,,en fazla 1 ay içinde sattım,saygılar