• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sayın Trakya Müzik Yöneticileri ! ! !

JuKeBox

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
Yamaha s950
Sayın Trakya Müzik Yöneticileri ve Değerli Arkadaşlarim ! ! !

Trakya Müzik Yöneticilerine Saygılar. Sizden Bir Ricam Olacak ve Diğer Üye Arkadaşlarımın Emektaşlarimin da Bana Bu Konuda Hak Vereceğini Umut Ediyorum. Açılan Hemen Hemen Çoğu Konularda Paylaşımlarda Bulunuyor Arkadaşlarımız Sağolsunlar Lakın Paylaşılan Dosyalar Genelikle Upload Sitelerine Yükleniyor ve Link Paylaşılıyor ve Çoğumuzun Bildiği Gibi Bu Dosyalar Belirli Bir Süre Zarfı İçerisinde Siliniyor. Forumda Gezinen Arkadaşlarımızın Yararlanabileceği Paylaşımları Araştırdığı Zaman Bir Konu Altında Paylaşılan Linke Baktığı Zaman ve O Linkin Silindiğini Görünce İnsan İster İstemez Morali Bozuluyor ve Sinirlenebiliyor ve Kendimden Örnek Hatta Kaptirabiliyor Bile :) Siz Değerli Yönetici Arkadaşlarım ve Abilerim Bu Duruma El Atmanızı ve Herhangi Bir Konu Altında Paylaşılan Linkleri Elekten Geçirip Süzmenizi İstiyorum. Şimdiden Teşekkürler Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi: