• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

SENSİZ BEN NEFES ALAMAM (GÖTÜR BENİ GİTTİĞİN YERE) - ROLAND E-70 - CANLI PERFORMANS

Piyanist Ahmet

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Enst.
Korg PA80 & PA800 & PA500TR, Roland E-40 & E-70
Merhaba;

Yeni bir çalışma paylaşıyorum. Bu seferki çalışmamı telefonla çektim. Normal zamanlarda kullandığım kayıt cihazına göre daha temiz ses kaydediyor. Ancak yaklaşık 6 dakikalık kayıt 750 mb tuttu ve yüklemesi vakit aldı. Yeni bir KORG PA500TR kullanıcısıyım. PA500TR birçok açıdan ROLAND E-70 e göre çok üstün bir org. Ancak gerek izlediğim başka modellerin videoları olsun, gerekse PA500TR olsun bu çalışmadaki slow ritimlerin havasını vermiyor. O yüzden E-40 ve E-70 ten de vazgeçmiyorum. Bunlar benim klasik otomobillerim gibi. Ama KORG PA500TR de benim ilk KORG model orgum. Ve en büyük hayalim olan HARMANDALI ve KERİMOĞLU ZEYBEĞİNİ ritimle çalma fırsatı verdi. Forumda bu orgla ilgili yorumları da okuyordum. Kimileri iyi diyor, kimilerinin eleştirileri var haliyle. Ben KORG da yeni olduğum için zaten bana bir çıta yükselttirdi. Bir çok açıdan beklentimi karşıladı. Türk Müziği için üretilmiş 2 modelden biri ve PA55TR den sonraki tek model. Bununla yaptığım kayıtları da yakında yayınlamaya başlayacağım.
Sözü daha fazla uzatmadan aşağıda linki veriyorum. İyi seyirler dilerim. Saygılarımla.

1.jpg

Son düzenleme:
Akorlarin çok güzel. Parçaların devamını bekleriz. Gayet güzel.