• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Set arayan tüm müzisyenlerin dikkatine.....

Cevap: Set arayan tüm müzisyenlerin dikkatine.....

aynen doğru soluyon bence 900 ün seti paralı usb setlere 10 çeker 1-2 tane de kendin ekledinmi başka bir ihtiyacı yok

Ekleyebilirsen :) .. dolu çünkü..dediğin doğru ama nolurdu sanki o seti 150MB civarında yapsalardı..o zaman 40 mb bize kalır ve dediğin çok güzel olurdu..;)

arkadaşım onu düşürmek senin elinde ben 40mb ta düşürdüm üstüne birçok ritim ve ses ekledim kullanmadığın beğenmediğin sesleri kitleri sil

Usb setkerin icnde suan baju usb star set favorim

Yaklaşık. 3 yıldır pa 500 kullanıyorum. Üzerindeki seti biraz düzenliyerek kullandığım performansların. Volümlerini ritimlerdeki ton ve renk değişimlerini dengeleyerek. Geçen haftalarda pa x3 aldım sıfır ilk önce forumlarda 800 den devşirme setleri denedim toplamaya çalıştım gazinoda çalıyorum düğün sezonuda başlıyor baktım uzun sürecek set aliyim dedim bu aleti aldık bare setinide alalım dedim çok kararsız kaldım baju ce. Nm arasında. Bildiğim kadarıyla cüneyt ertaç 500 ünde 900 ün 600 ün ttr 55 inde üzerindeki setlerin yapımında bulundu katkıları büyük korg un disbiritörlerinden biri ama bu ce sete. Pa 500 e gösterilenin yarısı özen gösterilmemiş bunu gördüm he tabiki aldım kendime göre düzenliyorum kafama göre oluyor aletin bilmediğimiz ıvırı zıvırı yok fakat uğraşmamak için verdiğim 600 tl. Nerdeyse boşa gitti.neyseki sette ham sesler perc ve dk lar mevcut açıklarını kapatıyorum. Ama alma niyeti olan arkadaşlara söyliyim ben seti alıcam takıp devam heryere gidicem mantığı gerçekten yok ne performansların renk ve volüm ayarları dengeli ne ritimlerin çoğunun yazım şekilleri.alt yapıları dengeli he tabiki o perkisyonları bile tek tek studioda çekip bir araya getirmek bile çok zaman. Alır ama korg pa3x e yakışan bu değildir 10 gömlek düşük aletlere bile daha özen gösteriyorlar peki neden.? ? ? 2 yıl sonra ce exb 2 çıkcak 3 çıkcak. Emo 3 çıkcak o falan çıkcak bir furya daha satılacak o yüzden sonunda kafam atıcak kendi studiomda set yapıp bende satıcam :) alanda allah razı olsun dicek

usb set lerden denemediğim kalmadı baykal 1.ve 2.-.ce1 ve 2 - .baju ve.baju star-.cym......bu kadar usler tek tek elimden geçti.....hepsi kapalı kutu.....kilitli usb alacak arkadaşlara tek önerim var.....bu usb leri yapan arkadaşlar ritimleri tek tek satsınlar bize....tek tek ritimlerin varrıatıon ve fıll larını çalarak demolarını yayınlamalılar ve demoyu beğenen parasını yatırıp bu ritmi almalı...inanın daha fazla para kazanırlar...ve bizlerde kendi setlerimizi toplama olarak beğenerek yaratmış oluruz.....ortalama 600 tl satılan bir usb içinde en az 300 ritim var..buda ritim başı 2 liraya tekabül eder.ritim başı 5 liraya bile verseler. 5lirada 300 ritim 1500 yapar.atnen sample seesleride bu şekilde satsalar hem en kaliteli usb üreten belli olur hem herkesin seti kendi istdiği gibi olur.Tüm korg kullanıcısı arkadaşları bu konuda tekrar duyarlı olmaya davet ediyorum.bizlerden rabet gördükçe bu paket usb ler bu şekilde üretilmeye devam edecek.gelin biz hangi usb yi alalım diye düşünmeyelimde...bu usb leri yapan arkadaşlar ürettiği ritim ve sesleri nasıl satarım diye düşünsün...herşey tüm korg kullanıcılarına bağlı....katılımlarınızı bekliyorum..

çok doğru tebrikler .Teşekkürler

hadi biriniz elinizdekiseti buraya yükleyinde herkes teşekkür etsin

Ritim ve ses yapabilen var ise aranızda yapın, koyun da faydalanalım. Beğenirsek teşekkür ederiz beğenmezsek olmamış deriz.