• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sıfır daha 1 aylık amanda marka iyi tona sahip profesyonal keman

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 3K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
MERHABA

DAHA 1 AYLIK OLAN AMANDA AVL8 4/4 MARKA KEMANIMI SATIYORUM ÇOK HEVESLE ALMIŞTIM ANCAK ÖĞRENEMEDİM BANDA BİRAZ ZOR GELDİ ÜRÜN ÇOK TEMİZ OLUP SIFIRDIR ÜRÜNÜN YANINDA TÜM AKSESUARLARIDA VERİLECEK ALDIĞIM GİBİ DURMAKTADIR.ÜRÜNÜ ALDIĞIM YER VE ALDIĞIM FİYAT AŞAĞIDAKİ LİNKTE YAZMAKTADIR.BENİM ALMIŞ OLDUĞUM FİYAT 350 TL ÜRÜNÜ 250 TL YE VERİYORUM MERAKLILARI KAÇIRMASIN KESİNLİKLE ÖĞRENCİ KEMANI DEĞİLDİR.SON DERECE PROFESYONEL KEMANDIR.ÖZELİKLERİ AŞAĞIDA YAZMAKTADIR.
ÜRÜNÜ ALMIŞ OLDUĞUM MAĞAZA FİYATINIDA AYRICA ÜRÜNLE İLGİLİ VİDEOLARA BURADAN BAKABİLİRİSİNİZ

Amanda AVL serisinin en alt diliminde yer alan AVL8 on yıl doğal ortamda kurutulmuş ağaçlardan üretilmektedir. Ses tonu, rengi, ses derinliği mükemmeldir. Birinci sınıf işçilik ve birinci sınıf malzemeden üretilen AVL8 kemanlar, öğrenci ve öğrenci üstü sınıf olarak da düşünülebilir. Ucuz uzakdoğu kemanlarla karşılaştırılamayacak mükemmellikte olan AVL8 model kemanlarla saatlerce sıkılmadan egersiz yapabilir, öğrenme ve çalma şevkinizi sürekli canlı tutabilirsiniz.

Boyut : 4/4
Ön kapak: Ladin
Yanlar ve Sırt: Kelebek Ağacı
Ahşap Yaşı : 10 Yıl
Sap ve Eşik: Kelebek Ağacı
Kuyruk: Abanoz Ağacı
Yay: Moğol At Kuyruğu & Gül Ağacı
Frog Çantası: Hard case
Çenelik: Abanoz Solak çenelik farkı 20 Dolardır
Klavye: Abanoz Ağacı
Reçine, 4 adet Fix dahil, tam takım.

Cevap: Sıfır daha 1 aylık amanda marka iyi tona sahip profesyonal keman

Abi nabıyon yaaa kemanı satma manyakmısın beraber gidip aldık o aleti yazık günah azıcık sabret kesin öğrenirsin.... 250 TL YE SATACAĞINA DURSUN DAHA İYİ ARA SIRA UĞRASIRSIN BENDEN SÖYLEMESİ PİSMAN OLURSUN SONRA

Moderatör tarafında düzenlendi:

Valla bu kemanı satılığa çıkardın ya beni satılığa çıkarmışsın gibi hissettim öyle koydu bana kemanı bitarafıma soksan bu kadar canım yanmazdı yazııkkkk

0 keman abi yaa bari biraz oynasaydın çalmaya çalışsaydın :):)):)