• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Şili'yi Vuran 8,8 Büyüklüğündeki Deprem

Berkcik

GenelManagerKontrol
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.trakyamuzik.net
Enst.
YamaHa A 5000
Şili'yi Vuran 8,8 Büyüklüğündeki Depremde Ölenlerin Sayısı 300'ü Geçti.

Şili'yi vuran 8,8 büyüklüğündeki depremde ölenlerin sayısı 300'ü geçti.

Hükümet yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, ölü sayısının giderek arttığı, depremde hayatını kaybedenlerin sayısının 300'ü geçtiği kaydedildi.

Deprem merkezine en yakın kent olan 670 bin nüfuslu Concepcion kentinde bulunan bir arama kurtarma ekibi yetkilisi, kentte 200'ü aşkın insanın bulunduğu bir apartmanın çöktüğünü, binadan kaç kişinin kurtulduğunun bilinmediğini dile getirdi.

Ülke genelinde enerji nakil ve telefon hatlarının kesik olması nedeniyle ölü sayısının ve zararın büyüklüğünün tespit edilmesi süreci oldukça yavaş ilerliyor.

resimler linkte

Deprem yine dünya turuna çıktı galiba Allah sonumuzu hayır etsin , tüm felakete maruz kalanlara yardım etsin.

Gölcük depreminin 100 katı şiddetinde ama ölen sayısı 300.. Zira Şili latin ülkeleri içinde batı değerlerine sahip tek ülke... 1960 yılındaki büyük depremden de ders çıkarmışlar. Bu dersi bizim çıkardığımız bana göre şüpheli...

Gölcük depreminin 100 katı şiddetinde ama ölen sayısı 300.. Zira Şili latin ülkeleri içinde batı değerlerine sahip tek ülke... 1960 yılındaki büyük depremden de ders çıkarmışlar. Bu dersi bizim çıkardığımız bana göre şüpheli...
Çok haklısınız hocam,o bölgede kesinlikle sıvama ,yamama bina olmadığı kanaatindeyim.

Veli Gocer Silide muteahhitlik yapmadiki yikilsin binalar!!!