• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Site yöneticilerine ( lütfen okuyun )

hsnslmz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama
Belirli paylaşımlardan sonra bir takım üyelerimizin yorum ve yorum içerikleri değişik duyguları belirtilerek yazmışştır.Bu olay şahsım adına üzücü fakat bunun neden uygulandığını siz değerli yöneticiler tarafından incelenmesini rica ediyorum. Paylaşımlarda hırsızlık yapılarak çalıntı Paylaşımlar yapıldığı ön görülüyor paylaşılar Md ler başka sitelerden alınmış ve hırsızsınz gibi yargılar bulunmakta. Oysaki başka siteler şu an trakya müziğin İnsan ları hoşgörüleri ve içtenlikleri ile ayakta durmaktadır. Elimde orhan gencebayın berhudar ol parçasının karaokesi var kendi yapımım fakat paylaşım esnasında rakip sitelerin çalıntı ile paylaşmaları hoş olmaz değerli yöneticiler şifreli payalşım yasak olduğundan sitemize üye olunmadan herhangi bir içerik indirilmesinin kaldırılması taraftarıyım. Kendimde başka sitelerden bulup buraya yüklüyorum fakat o sitelerin linkleri ile değil indirilen dosyanın tüm gerekli reklamlarını silerek upload ediyorum. HIRSIZ MUAMELESİ PEK HOŞUMA GİTMEDİ.

ÖRNEK KONU:

KISACASI ŞU ADAMLAR DİYORKİ SİZ BAŞKA YERDEN ÇALIP BURAYA YÜKLÜYORSUNUZ BUNA Bİ ÇÖZÜM LÜTFEN.

SAYGILARIMLA hsnslmz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Site yöneticilerine ( lütfen okuyun )

Trakya müzik kategorisinde ilktir. Bizim sitemize bir zamanlar üye olupta sonradan kendilerine site açanların(bizim Formatımızı örnek alarak!!) sitemizde yapılan paylaşımlar hakkında söz söylemeye bence hakları yoktur. eğer bir kullanıcı ise bu yıllardır internet ortamında bizden ordan burdan çeşitli katılımcılar bir yerde gördüğünü alıntı yazarak yada yazmayarak paylaşmıştır paylaşmaya devam edecektir.

Bahsettiğiniz şekilde hitam edenin kendi terbiyesizliğidir.

trakya müzik kategorisinde ilktir. Bizim sitemize bir zamanlar üye olupta sonradan kendilerine site açanların(bizim formatımızı örnek alarak!!) sitemizde yapılan paylaşımlar hakkında söz söylemeye bence hakları yoktur. Eğer bir kullanıcı ise bu yıllardır internet ortamında bizden ordan burdan çeşitli katılımcılar bir yerde gördüğünü alıntı yazarak yada yazmayarak paylaşmıştır paylaşmaya devam edecektir.

Bahsettiğiniz şekilde hitam edenin kendi terbiyesizliğidir.

hocam kırıcı bir durumdu gerçekten... Birazdan becerebilirsem orhan gencebayin karaokesini ekleyeceğim şimdi düşünüyorum acaba orhan gencebay dan dami çaldik diye aklim ermiyor mademki izinsiz paylaşima karşi bir ülkeyiz neden o zaman herkez demolarla uğraşiyor söz müzik yazin notere onaylatin hiç kimse çalamzda okuyamazda. Bütün üyelerimize sesleniyorum rakip üyelere şöyle bi bakin acaba kimlerin insanliği önemli hakli olabilirsiniz rakip üyeler içerik bakimindan zenginler ama insanlik bakimindan yoksullar çünkü üyelerin % 60 i anlik sadece işine yarayani alir gider burda ben rastlamiyorum sürekli güncel konular kullaniyor facebook adli milyonlarca üyesi olan dünyayi kapsayan siteden sizi soğutan bir site varsa emin olun orda sizi çeken birleyler var demekki beni sizin insanliğiniz burda tutuyor. ( allaha emanet olun elimden geldiğince sitedeyim ) hocam bende öyle gurur meselesi olduki hatta tüm konularima, mesajlarima bakin birinde öfke varsa ben çekip gidim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bence siz bu konuyu fazla içermeyiniz. bunlar olağan şeyler siz amacınızdan ödün vermeyiniz ve yıpratmaya çalışanlara alet olmayınız. iyi forumlar.

Teşekkürler

hocam ciddiye alınacak hiçbir taraf yok.Admin gerekli açıklamayı yapmış zaten.Bölüm sorumlusu olarak böyle bir problem görseydim ben zaten müdahale ederdim.Siz paylaşımlarınıza devam ediniz.Tek isteğim eğer altyapı bizzat tarafınızdan hazırlanmadıysa,yada başka bir siteden almışsanız(bu değişik bir durum değil,bunu herkes yapıyor,önemli olan paylaşımdır) "alıntıdır" diye bir ibare düşerseniz, bu en azından gerçekten bu altyapıyı gerçekte hazırlayan kişiyi onore eder...
bir de enstrumental formda hazırlanan eserleri altyapı diye paylaşmaya çalışanlar oluyor ki buna işte hiç tahammül edemiyorum...:)
teşekkürler