• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Synth Çalmak İstiyorum..

ciko_gfb

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhabalar..
Uzun bir süredir synth çalmak istiyorum fakat klavyeler hakkında pek bir bilgim yok..Tür olarak yabancı şarkılar çalmak istiyorum..Başlangıç için önerdiğiniz synth var mı acaba?

Cevap: Synth Çalmak İstiyorum..

korg trıton le veya yamaha mo 6 serisi olabilir

Yamaha mm6 modelini tavsiye ederim fiyatı yaptığı işe göre çok hesaplı çok da hafif gayet kullanışlı...

Yamaha mm6 modelini tavsiye ederim fiyatı yaptığı işe göre çok hesaplı çok da hafif gayet kullanışlı...

Hocam model iyi ama fiyatı 1 milyar kadar o kadar bütçem yok malesef çok pahalı..

Merhabalar..
Uzun bir süredir synth çalmak istiyorum fakat klavyeler hakkında pek bir bilgim yok..Tür olarak yabancı şarkılar çalmak istiyorum..Başlangıç için önerdiğiniz synth var mı acaba?

Merhabalar.
Bütçem epey kısıtlı diyorsanız "Yamaha MM6, Yamaha S03, Korg X5, Kurzweil KME 61, Roland Juno D/Di" gibi klavyelerin ikinci ellerini düşünebilirsiniz.Örnekler arttırılabilir.Ancak şunu da unutmayın ki güncel olması ve de az yıpranmış olabilmesi açısından bu seçeneklerin dışına pek çıkmayın derim ben.Özellikle MM6 ve Juno serisi nispeten daha güncel makinelerdir.Size fazlasıyla yeteceklerdir.Ben "Juno Di" kullanıyorum.Parasına göre çok iyi cihazlardır...

İyi günler dilerim...

mm6 yı kesinlikle düşünmelisin arkadaşta söylemiş çok kullanışlı bir alet hafif 2. el piyasasıda o kadar uçuk değil a1000 ritmlerini de okuyor alet 700-900 arası ikinci el temiz çok iyi aletler var sitelerde

Setup değiştireceğim için sahnede 4 kez kullanılmış,kalan zamanda stüdyodan çıkmamış,üzerinde değil çizik toz zerresi dahi bulunmayan klavyemi satıyorum...fiyat 850 tl dir...aletin faturası mevcuttur...tel dan daha çabuk ulaşabilirsiniz...0507 593 74 07