• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

synthesizer almak istiyorum kararsızım yardım..?

çılgın_piyanist

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa2x pro-ymh a2000+(emo usb)-pa600
mrb trakyamüzik ailesi başlıktada belirttigim gibi synthesizer almak istiyorum 2klavye olarak ama ne alsam bilemedim kafamda

roland fantom G6
korg triton exterme
korg m3

düğün bar kafe konser festival gibi yerlerde müzik yapiyorum. turk müziğine uygun bi alet alıyorum yaylılar klarnet sax zurna bağlama saz tulum keman ud kanun gibi seslerin performansı iyi olan alet memnun kalacağım performans alacagım alet sizce hangısı olur yorumlarınızı bekliyorum..

Cevap: synthesizer almak istiyorum kararsızım yardım..?

m3 gerisi yalan :)

Türk müziğine uyumlu dediğin anda m3 derim sana. Triton extreme bile alsan m3'teki seslere özeneceksin, m3 al bir kere al yıllarca değiştirme.

Tiriton Extreme + Moos Bord....

m3 modül alsam nasıl olur nasıl kullanırım bende pa600qt var midi bağlantısından bağlayıp kullanmam mümkünmü seslerinden faydalanabilirmiyim yoksa sadece midi klavyeylemi uyumludur bu m3 modul kullananınız varmı ..?

mrb trakyamüzik ailesi başlıktada belirttigim gibi synthesizer almak istiyorum 2klavye olarak ama ne alsam bilemedim kafamda

roland fantom G6
korg triton exterme
korg m3

düğün bar kafe konser festival gibi yerlerde müzik yapiyorum. turk müziğine uygun bi alet alıyorum yaylılar klarnet sax zurna bağlama saz tulum keman ud kanun gibi seslerin performansı iyi olan alet memnun kalacağım performans alacagım alet sizce hangısı olur yorumlarınızı bekliyorum..

ses yonunden zayıf kaldıgımız ıcın bende synth bır org almayı ek secenek olarak dusunuyorum
maddı ımkanım yerınde olsa hııc dusunmeden dırek m3 alırdım
sokeli hasretın videolarıyla cıhazı daha ıyı tanıyabılırsınız
sımdıden hayırlı olsun derım