• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tesisat Toplucam

easlan16

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama
Arkadaslar 38 lik 2 adet kolon ( tromba ms38 ms30 ) falan olabilir. Bi adet mixer aklımda falcon2000 var ama guzel bısey olursa dusunurum. Önerileriniz nedir arkadaslar Yardımcı olursanız sevınırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Tesisat Toplucam

Gerçi ben ATAK ürünü pek sevmem ama birçok arkadaşımdam EPSİLON2 amfi nin marifetini çok duydum. yanlış hatırlamıyorsam EPSİLON4 tede içinde 2 adet amfi kiti ve trafosu varmış yani tek görünümlü amfi ile çift amfi keyfi yaşanabiliniyormuş dilersen araştır. Saygılarımla,

FALCON 2000 amfilerden hem kullandım hemde sattım. Çok güçlü amfi iyi güzel amfi ama bazı dezavantajları da yok değil. eğer elektriği 220 ile sabitleyecek tam regüleli regülatör ile kullanmazsan birçok mekanda zor durumlarda kalabilirsin. Voltaj düşüklüğünde acayip uğultu yapar ve seni canından bezdirir. Elektriği kullandığın mekanda sıfırlama yok ise gene uğultuyu yok edemezsin. Bu durumları göz önünde bulundurman dan yanayım. Saygılarımla,

hocam hoparlör konusunda yardımcı olabilirim yaklaşık 2 ay önce sıfır tromba ms-381 plastik kasa aldım çifti 1500 liraya ama salonda ihtiyaç fazlası oldu sahnede monitör olarak görüntü(süs)niyetine duruyor ihtiyaç fazlası olduğu için satıyorum en son 1200 tl olarak düşünüyorum link vereyim ordan inceleyin,saygılar...

behringer 1832fx - 450
intro-x 2*1200 power - 900
servo kuleler 1200er watt - 1400 liraya
ayrı ayrı satabilirim hepsini almak isterseniz 2500lira ya bırakırım fiyatlar düştü hocam beğendiğin varsa 5548663111 arayabilirsin fotograf gönderebilirim kendn gelipte görebilirsin