• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TRAKYA MÜZİğin tüm moderatörlerine

SAVAŞ1974

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 600
inaninki arkadaşlar yaklaşık 1 sene oldu üyeliğim ama tüm samimiyetimle yazıyorum hergece muhakkak siteye girmeden yapamıyom o kadar alıştım ki bu siteye şu 3 5 günlük ara bile bizlere acayip bi boşluk yaptı kısa sürede tekrar siteyi açtığınız için hepinize TEŞEKKÜR EDERİM.

Evet savaşexr46 bizler için de burası aynı şekilde hiç bir sorumlu arkadaşımın bu siteden bi beklentisi yok sadece site için gerçketen gönül vermiş arkadaşlarım inanın bizlerde kayıplar için üzgünüz fakat elden birşey gelmiyor... Sadece artık bol bol ama gerekli paylaşımları yapacağız... güzel düşünceleriniz içinde teşekkür ederiz....

samimiyetinizden ötürü teşekkür ederiz saolun

inaninki arkadaşlar yaklaşık 1 sene oldu üyeliğim ama tüm samimiyetimle yazıyorum hergece muhakkak siteye girmeden yapamıyom o kadar alıştım ki bu siteye şu 3 5 günlük ara bile bizlere acayip bi boşluk yaptı kısa sürede tekrar siteyi açtığınız için hepinize TEŞEKKÜR EDERİM.

Samimiyetinden dolayı ve ilginden dolayı teşekkür ederiz...

gerçekten de öyle.bunda yeni yönetici arkadaşlarında büyük payı var.hepsi müzik ve müzisyenin ne istediğini bilen kültürlü arkadaşlar.agresif tartışmalara pirim vermiyorlar.paylaşımcı ruhları üst seviyede.neticede hergün birkaç defa sitemize dolaşıyorum.eşe dosta tavsiye ediyorum.saygılar....

Hocam size aynen katılıyorum.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri