• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Triton Le (KMP) Bozuk Çıkıyor Yardım..

FaDiyez01

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Triton Le
Merhaba, sorunum şöyle cihazda ram olmasına rağmen SM karta bass davulda kullanmak istediğim kmp kitlerden örneğin trampet diyelim koymak istediğimde yazdığım fabrika bass davuluna düzenlemek için rame attığım trampet sesini koyduğumda bozuk duyuyorum delaylı geliyor böyle çıt pıt sesli geliyor trampet değil yani garip geliyor. sorun ne olabilir sorun ramdemi acaba 32mb tek slot ram var.. biligisi olandan cevap bekliyorum teşekkür ederim..

Aynı sorun bendede var, bir sürü ram denedim düzelmedi.Ama Yabancı bi sitede Ram den Kaynaklandığını yazmış (Serviste çalışan biri yazmış).Sonra bir yazı buldum.Ram 60ns den daha yavaş olmayacak ve 2mb lık çiplerden oluşacak,yani 16mb ise sadece 1 yüzünde 8 adet entegre.32mb ise her iki yüzündede 8 er adet olmak üzere toplam 16 tane entegre olması gerekiyormuş...
Eğer sorunu çözdüyseniz banada haber verin , lütfen.Çözemediysenizde haber verin...
Ekte yazıyıda ekledim.pdf uzantılı bir dosya.(Acrobat reader veya Foxit reader ile açabilirsiniz).

Ekli dosyalar

• Korg_TRITON_Le_ram.pdf
    159.1 KB · Görülen: 178
Son düzenleme: