• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Türkiyede synth bulabilir miyim?

• Konbuyu başlatan rafael
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 4K

rafael

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
xd9
Arkadaşlar kurzweil pc3 ü ve roland juno di denen synth cihazları merak ediyorum. Türkiyede bulamazmıyım bu cihazları. Yada nerelerde satılır acaba. Normal orgların satıldığı müzik dükkanlarında bulamazmıyım Mesela tünelmüzik gibi Daha önce hiçbiryerde synth görmedimde o yüzden soruyorum Bu tip dükkanları gezmek gibi bi şansımda yok bulunduğumuz yer itibariyle Bu arada kurzweil pc3 denen synth ın fiyatı ne kadardır acaba bir bilginiz varmı Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Cevap: Türkiyede synth bulabilir miyim?

Bence heryerde bulabilirsin. rolandi zuhal müzikte kurzweilide kurzweil bayisinde bulursun. ben zuhal müzikte bir sürü shyntisizer gördüm zaten olması gerekende bu yani adamlar bayisi olduğu markaların her ürününü satar yani bu bütün mağazalar ve markalar için geçerlidir sorun biraz garip olmuş..:)

Saol kardeş cevabın için. Kardeş ben xd9 u tünelmüzikten aldım ve tünelmüziğe hayatımda bikere gittim. Bundan başka bi biyere gitmedim ve orada bu tip cihazlar görmedim. Çünkü fazla gezmedim belkide dikkatimi çekmemiştir. Sorumun ilginç olduğunu bende biliyorum ama neyapalım bilmeyince böyle oluyo hehe. Bu arada fiyatlar konusunda bir bilginiz varmı

sahibinden.com sitesinden araştır istemediğin kadar var.ayrıca synth cihazlar karışıktır heleki kurzweil pc serisi yapabileceklerinin ucu bucağı yoktur.bence önce basit birşey al alacaksan.önce olayı bir öğren.synth nedir, workstation nedir neler yapar.sıkılırsın emin ol karmaşık cihazlardır.fiyat aralığı 2000tl ile 9000 tl arasında değişiyor.ne istediğine göre belirlersin ihtiyacın olan cihazı....

Anladım arkadaşım haklısın bende şaka olsun diye yazdım sorun garip olmuş diye. bilmeyince nasıl soracan istanbulada sık gelmiyorsan tek çare internet. zuhal müziğin satış sitesi var müzikenstrumani yaz google a o sitede roland synhtisizerları inceleyebilirsin korg için korgtr.com yamaha içinde google a yamaha synthesizer yaz birşeyler çıkar mutlaka. fiyatları söylemem mümkün değil bir sürü model var kendin incele derim

sahibinden.com sitesinden araştır istemediğin kadar var.ayrıca synth cihazlar karışıktır heleki kurzweil pc serisi yapabileceklerinin ucu bucağı yoktur.bence önce basit birşey al alacaksan.önce olayı bir öğren.synth nedir, workstation nedir neler yapar.sıkılırsın emin ol karmaşık cihazlardır.fiyat aralığı 2000tl ile 9000 tl arasında değişiyor.ne istediğine göre belirlersin ihtiyacın olan cihazı....

Slm arkadaşım Yorumum için teşekkür ederim Ama sen fiyat aralığı 2000 9000 tl demişsin. Geçenlerde bi arkadaş roland juno di diye bi cihaza 1200 tl demişti. benim dediğim cihaz biraz basit demekki. Aslında ben biraz daha olayı geçiştirmek için synth bakıyorum. Yoksa aslında pa3x veya 2x düşünüyodum.

Arkadaşlar kurzweil pc3 ü ve roland juno di denen synth cihazları merak ediyorum. Türkiyede bulamazmıyım bu cihazları. Yada nerelerde satılır acaba. Normal orgların satıldığı müzik dükkanlarında bulamazmıyım Mesela tünelmüzik gibi Daha önce hiçbiryerde synth görmedimde o yüzden soruyorum Bu tip dükkanları gezmek gibi bi şansımda yok bulunduğumuz yer itibariyle Bu arada kurzweil pc3 denen synth ın fiyatı ne kadardır acaba bir bilginiz varmı Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba...

Fiyatları ve teknik özellikleri açısından bir inceleyin isterseniz:

Link:

Teşekkürler

merhaba hocam kolay gelsin.ben izmirde yaşıyorum bor müzik alerleri kurzweilin türkiye distiribitörü ve nerdeyse tüm kurzweil modellerini inceleme şansı buldum orda.Bence şuan kurzweil en kalite synth ve stage piano markası ve bu sıralarda %50 civarında indirimde ben tasiye ediyorum incele dinle çok memnun kalacaksın.

linkten incelebilir ve fiyatlarını öğrenebilirsin.İyi günler.