• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tutku demo (BARON_)

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 4K
Bazı MIDI parçalar transpoze,ses editi gibi şeyler yapıldığında komasını kaybediyor..Mesela bu g-1000 de sıkça karşılaştığım bir durumdu..Sanırım parça böyle bir düzenleme sonucu komasını kaybetmiş haliylede akorlar surnota olmuş..

Baron kardeşim yorumun her zamanki gibi insanı yormuyor dinlendiriyor çok güzel komalısını bekliyoruz...

Bazı MIDI parçalar transpoze,ses editi gibi şeyler yapıldığında komasını kaybediyor..Mesela bu g-1000 de sıkça karşılaştığım bir durumdu..Sanırım parça böyle bir düzenleme sonucu komasını kaybetmiş haliylede akorlar surnota olmuş..

Baron kardeşim yorumun her zamanki gibi insanı yormuyor dinlendiriyor çok güzel komalısını bekliyoruz...

çok sağol güzel kardeşim evet komalı olsa idi daha güzel bir iş çıkardı ortaya aynen sana bu konuda katılıyorum sevgi ile kal kardeşim herdaim...

helal ademim sana valla ..!:)komasız bir parçayı komaya böyle sokarlar işte..:D:D!ya inan bu şekliyle bundan daha güzel okunamazdı ...ağzına sağlık..şiir bölümünde adeta kopardın..enfesti.yüreğine sağlık sesine kuvvet maşallahın var kardeşim sağlıcakla kal inşallah .:)

helal ademim sana valla ..!:)komasız bir parçayı komaya böyle sokarlar işte..:D:D!ya inan bu şekliyle bundan daha güzel okunamazdı ...ağzına sağlık..şiir bölümünde adeta kopardın..enfesti.yüreğine sağlık sesine kuvvet maşallahın var kardeşim sağlıcakla kal inşallah .:)

çok sağol abilerin gülü valla şımartıyorsun beni valla koptum komasız sarkıyı işte böyle komaya sokarlar yerindeki yorumunda allah ta seni daima güldürsün abim sevgi ve saygılarımı sunuyorum sevgi ile kal abim herdaim

not:msn de yoksun sana yani çalışmamı dinletecem fikir almam lazım senden abim...