• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 4

• Konbuyu başlatan sekooo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 4K

sekooo

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
a1000tr
arkadaslar sorum şu tyros 4 fiyatını bılıyosunuz
ben hep yamaha kullandım gerek a1000 olsun gerekse or700 olsun hepsının pincbent lerini bozdum ben macun dedgımız seslerde cok kullanıyorum pıncbend
o kadar para verıp tyros 4 o da öle olursa tabıkı bozulcak ama bıraz daha kalıtelı ve saglam urunden yapılması daha dayanıklı olması gerekır degılmı tyros4 kullanmadım ama gordugum kadarı aynı sıstem amabılmıyorum daha iyi olması gerektıgını dusunuyorum
saygılar

Cevap: tyros 4

Hayatımda gördüğüm iyi malzeme kalitesi

1.Apple Telefonları
2.Yamaha Tyros 4 :)

batuh kardesim gerek a 1000 olsun gerekse or 700 olsun pincbentlerini hep bozdum nıyetım ilerde tyros 4 ama korkuyorum 2 gun sonra yıne bozulmasın aynı sıstem gorunuyoo goruntude ama daha acık bır bılgı lazım ben servıslere uzakta oturuyorum sıkıntı oluyoo sık sık bozulmalar

simdiden tesekkurler ilginizee.

bende 93 yılından kalma yamaha psr6300 var (şu an sadece evde hatıra olarak duruyor.o dönemlerin profesyonel aleti 2000 dolar para saymıştım)yıllarca bu aletle çalışmama ragmen hala sapasaglam duruyor .tornavida bile degmedi:)

üstat tyros serisinin sadece picment değil herseyı sağlam taş gıbı alet istesende kıramazsın rahat ol al :)