• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

usb formant

zong adem

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
rolan e86
slm arkadaşlar rolan e86 nın disket surucusu bozuldu bende usb surucu ile değiştirdin ama usb belleği takınca disk fornant yazıyor ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim

USB yi okumuyor benim G600de de aynı problem vardı usb yi çıkartıp tekrar takın olmazsa 123456 vesaire kaçıncı disket bölümündeyseniz sürücünün tuşundan tur attırararak tekrar o sayıya getirin tekrar girin deneyin. Umarım açıklayıcı olmuştur.

usbyi takartakmaz dis formant zazıyor

teşekkur ederim öncelikle usbyi takınca dısk not readt yazıyor usb modulötör tuşlarıyla ilerleyince disk formant yazıyor

Öncelikle USB nizdeki verilerinizi PC de yedekleyin sonra USB nizi ORG ile formatlayın. Format sonrası USB de oluşması muhtemel dosyalara dokunmadan PC de yedeklediğiniz verilerinizi tekrar dan usb ye atıp birde öyle deneyiniz. Kolay gelsin. Saygılarımla,

öncelikle teşekkür ediyorum ben sıfır bir usb taktım sonrada içine siteden indirdiğim ritim ve ses leri attım ama usbyi formatlamak gerekiyormuş orga taktığım zaman disk not read yazıyor usb surucısu de gotek marka rolan e86 ya taktım nasıl format atılır ve içine nsıl ritim set yüklenir bilmiyorum tam kapsamlı anlata bilecek biri varsa çok sevinirim

org formant attım hiç birşey değişmedi

ORG dan USB ye format atmalısınız bunu yaptınızmı ? Yapmazsanız ORG USB yi görmeye bilir vey

Bu aparatları satanların açıklamalarına bakılır ise her cihaza ayrı bir yazılım durumu var imiş bence sizim probleminiz de bu yazılım dır. İşte linki,