• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

xd9 seeett lazım acil :(

pianst emo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
org
selamın aleykum değerli müzisyen kardeşlerim yenı xd9 aldım elinde guzel ritim ve sesleri olan paylaşabilirmi ltfen acıl lazım şimdiden teşekkür ederim :)

Cevap: xd9 seeett lazım acil :(

Öncelikle orgun hayırlı ve uğurlu olsun. Orgun 16 MB midir? Pulus mudur? onuda belirtirsen ona göre yardımcı olalım Saygılarımla,

16 lık plus 3 yuklu saygılarımla ilgileriniz için teşekkur ederim

bende pluus 3 kullelkianıyorum ama sen nasıl bi şey arıyosun benim beğendiğimi belki sen beğenmessin

ketron bölümünün geçmiş sayfalarında her şey vardı sanırım

bn konyalıyım böyle pop gibi felan olmasın rıtımler bızım konya yoresıne uygun sen sakrak rıtım elektro,düz bağlama yalı hele klarnet güzel olmasnı ıstıyorum sayın abı teşekkur ederım ilgin çin:)

bizm konya yöresıne uygun sen sakrak rıtımler olsın abı ya elektro bağlama hele klarnet yaylı keman felan bu tur sesler felan yanı ılgınıze tesekkur ederım

Özel den bana yazmışsın da ben herkes faydalanabilmesi için linki burdan vermeyi layık gördüm. Bu link yanlış hatıramıyorsam sitemiz değerli üyelerinden tellisaz a ait idi dilerim işine yarar buyur kardeşim Saygılarımla,

yeğenim ritmler açılmıyor neden .yardımcı olrmusun teşekkürler.ben mehmet amcan.