• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yalan dunya (fatih)

Cevap: yalan dunya (fatih)

yüregine saglik sarkida yorumda sesde kayit da cok güzel isin gücün rast gele ,saygilarimla
Almanyadan Kibrisa selamlar.

kardeşim agzına saglık diğer çalışmalarınıda bende mehcut başarıların daimi olsun

paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık...

Önce yorumu görüp, sonrada dinlemek icin indirdim...Evet bende yorumlara katiliyorum..Yalniz,
Bu sekilde söylersen , seni bu sitede herkez tanir.. ama , ses disiplinini saglar da okursan seni tüm Türkiye tanir.. Sesinde, tonunda iyi.. Parcanin ilk yarisindaki basarin ikinci yarisindan daha üstün..Bir cok sanatciyi katlarsin.. Bütün bunlari ukalalik olsun diye yazmadim..gercekten yapici yönde bir elestiri olsun istedim...Tamamen benim fikirlerim..ve beni baglar.. Basarilarinin devamini diliyorum... Ses Kaydi ise mükemmel olmus ayrica tebrikler...
Yavru vatana Selam olsun....
Bir müzik Dostu...

frden slmlar super olmus sade baglama guzel degil ama kayit ve okuma super elektro kullansan daha hos olurdu bence ama bu fikir frden slmlar

selam dostlar tek tek zman ayırıp dınledınız vee dınledıkten sonra yorumlarınızı esırgemedınız ıcın cok cok tesekkur ederım....tavsıyelerı ve herr turlu yorumları dıkkate alıcam ıns...ve tekrardan aynı turkuyu sızlere bu turkuyu yorumlamaya calısıcam...
not:demoyu sahnede yapmıstım yanı ıstek bı eserdı...saygılarr

Fatih abim o güzell elerinden şöle bi 12 dk lik filan bi ankara tarzi oyun havasi alt by6api yapsan namik tarzi