• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha a3000 aldim =)

Djorhan

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Klarnet
S.a arkadaslar dün itibari ile yamaha a3000 kullanicisi olarak araniza katildim. Pa 600 den sonra alet iyi geldi. Sound cok temiz. Daha oncedende yamaha kullanmistim. Aletin uzerinde 2 tane set var. Bir tanesi emo pack digeri hakan cebi set. Biraz balliyim sanirim =) 1000 tllik set bedavaya geldi =) yalniz hakan cebinin seti hayal kirikligina ugratti cogunlukla loop ritimler ve pek tat vermiyor.sesler piyasa sesleri extra bir ses goremedim. Emo pack daha hosuma gitti. Uzerindeki hoporlorler kaliteli ama bass konusunda vasat kalmis. Kickler tat vermiyor. Konumlandirma cok iyi ama pa800deki gibi ritimler bassli gelmiyor doyurmuyor yani. Master eq comp ayarlarinda degisiklik yaptm ama nafile. Ama temizlik ve tiz konusunda cok iyi hopolorler.
Yalniz extra bir sorum olacak. Tyros 3 seti yukledigimde bazi ritimlerin kitleri yok bu neden dolayi yapiyor ve cozumu varmi? Ilk sorumda gelmis olsun =)

Cevap: Yamaha a3000 aldim =)

Kitin içinde Tyros'un fabrika seslerinden (ROM) sesler kullanıldıysa o kiti komple görmüyor A3000. Şimdilik bulunabilmiş bir çözüm yok maalesef.

Fabrika rom kit standart kit dizilimi degil mi o kite ben real drum kit veya ne bilim standart dizilmis bir kit gosterdigim zaman okumasi lazim degil mi ?