• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha a3000 problem

mehmet33

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar yamaha a3000 kasanın üstündeki yazılar kararıyor vede sanki siliniyor neden acaba bilen varmı
not: yamaha a2000 öyle bir sorun yok yazılar ilk günki gibi duruyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: yamaha a3000 problem

kağit bant cek ben ole yapıyom bunlarda korg gibi ucuz boya kullanmış..

eyvallah sağol

üst kasayı komple boşaltıp mat plastik uygulama vernik sprey kullanarak farklı bir markada bunu başarmıştım 10 yıl sıkıntısız silinmeden kullanmıştım....satarkan temiz gitti kn2000 di org sizde düşünürseniz öncelikle başka bir eski bir seyde deneyin içinize sinerse uygulayın kesinlikle mat kullanın parlak çok güzel durmuyor....plastik için olanları vardır....piyasada akçalı üretiyor....

gerek kalmadı artık böyle kullanacağız sağ taraf piyano gitar gibi bazı yazılar zaten silindi alakanıza teşekkürler

Arkadaşlar bazı mürekkep boyalar sıcaklıkla renk değiştirir,kararır veya üstüne yazıldığı malzemenin içinde çözünmeye başlar ve görünmez olur. Klavyeleriniz uzun süre güneş ışığındamı kaldı ? Evde klavyeyi cama yakın güneş ışığı direk alan yerdemi tutyorsunuz ? Bana bilgi verirseniz Yamaha avrupa ofisine mail atıcam , bende a3000 aldım 1-2 haftaya elimde olur.