• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha psr 62

mıstık

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA OR 700 V2 PLUS
Yamahanın ilk komalı arabic orgu.....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IFBfyUAS4WE]‪yamaha psr 62‬‏ - YouTube[/ame]

Cevap: Yamaha psr 62

neydıı eskı gunlerrr yamaha dsr 1000 ıle yamaha psr 62 yı bırlıkte kullanırdımm e 35 ler yenı cıkmıstıı alamamıstımm bugunun pa2 sıyle tyros 3 unu bır arada kullanmak gıbı bırseydıı

Ahh ahhh eski günlere gittim geldim hocam sayende.Benim kullandığım ilk yamahaydı psr 62.daha sonra psr 4500 çıkmıştı zamanın tyrosuydu uzay istasyonu gibiydi.Hey gidi heyyyy......

Evet arkadaşlar geçmişe bakınca teknolojinin nereden nereye geldiği bariz belli oluyor.. Bundan sonra ki teknoloji ne olur, neler görürüz kim bilir...Eminim ki bunlar şimdiki teknolojinin temelleriydi..
Hadi hayırlısı..

internette psr62 videosu olarak bir tek bu var onuda ben koymuştum hala duruyor 62 arada çalıyorum

Eskilerin de tatı bi başka güzel oluyor.

yamaha psr 62 zamanın güzel bir orgu bendede vardı epey uzun çaldım çok zevk alarak çaldığım bir klavye elka omb 5 ve 62 ile çok iş bitirdim bana türk sanat ve halk müziğinde çok faydası oldu

Merhabalar...

Paylaşım için çok teşekkürler...Sevgili "PİYANİST ŞANTÖR" arkadaşım da güzel icra etmiş ; sana da ayrıca teşekkür ederim...

Ne yalan söyleyeyim, eski olmalarına rağmen farklı bir çekiciliği var bu cihazların saundunun ; benim hep hoşuma gitmiştir...

Çok teşekkürler ; selâmlar...

eski aletlerin ruhu bir başkaydı.psr 62 her zaman almak istediğim bir aletti.sağol üstadım bu payşalım için

internette psr62 videosu olarak bir tek bu var onuda ben koymuştum hala duruyor 62 arada çalıyorum

Size de teşekkürler hocam o zaman.. Başka videolarınız varsa paylaşırsanız sevinirim.. Bu cihazlar bence ömürlük..