• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA S970 Ana Konu & Paylaşımlar

• Konbuyu başlatan twona77
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 7K
Cevap: YAMAHA S970 Ana Konu & Paylaşımlar

S970 kullanıcılarının İsimlerini ve paylaşımlarını bekliyoruz arkadaşlar. Bu sayede kullanıcılar birbirlerini daha iyi tanıyabilir ve buradan paylaşımda bulunabilir.

Ben şu an Expansion sete ek olarak Tyros setlerinden karma türk sesleri ve Drum kitler ekledim set üzerine. Bunların yanında tüm ritimleri Emo setteki gibi klasör olarak yani 2&4 ler bir klasörde, Halaylar bir klasörde olmak üzere ayırarark kullanıcılar ritimlere daha kolay ulaşmasını hedefledim. Bunların dışında Emo sette çokca kullandığım ritimlerin bazılarının davul ve perküsyon kitlerini değiştirerek Expansion setle kullanılabilir hale getirmeye çalıştım. Örneğin Cover2 pop ritmi ve 2&4 Gitar ritimlerini. Bu konuyu takip ederek paylaşımlara ve cihaz hakkındaki güncel bilgilere ulaşabilirsiniz...

Cevap: YAMAHA S970 Kullanıcıları Bilgi Paylaşımı...

Merhaba

Yamahanın eurodance paketi varmı paylaşabilir misiniz?

Bende ev kullanıcısıyım s950 kullanıyorum.Selamlar

Merhaba.. Ben de 6 aydır S970 kullanıyorum.. Amatör ev kullanıcısıyım.. Daha önce A2000 kullanıyordum.. Sizler kadar profesyonel değilimdir.. Sorulara elimden geldiğince cevap verebilirim.. A2000 ile kıyaslayacak olursam cihazın tuşesi pek de farklı değil..

Ayrıca Yamaha'nın YEM uyumlu orijinal expansion packlerini paylaşmak serbest ise, yeni formatlı paketleri paylaşabilirim.. Elimde mevcut.. (ppi ve ppf uzantılı)

merhaba arkadaslar.bende artık 970 kullanisi oldum güzel alet biraz ugrastiricak beni

Bende yeni aldim.. gayet detayli ve guzel bir alet.. bati tarzi kadar olmasada diger tarzlarda da iyi oldugunu soyleyebilirim. Setler gelmeye basladi.. A3000 den ne farki var bilen var mi