• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yardım korg i4s

• Konbuyu başlatan kuscy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 4K

kuscy

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
öncelikle herkese merhaba ben klavyeye çok meraklı biriyim daha yaşım 18 19 ve bu yaz bitane i4 aldım ama ritim set yükleyemedim.çünkü disket sürücüm çalışıyor ama okumuyor hiç bişeyi eski disketler varmış 748 kb olanlardan onları destekliyomuş 1.44 mb disketleri okumuyor napacam ben daha hiç ritim yükleyemedim nerden bulurum eski disketleri yardımlarınızı rica ediyorum.:(

Cevap: yardım korg i4s

1.44 mb disketin sağ tarafındaki delik varyaa onu güzelce bantla ön ve arka tarafını da kapat.sen işi garantiye al iki tarafı da kapat.sağ ve sol delikleri komple kapat yani...orgun üzerinde diskete format at ve sonra pc den istediğin seti içine yükle...işlem tamam...

Moderatör tarafında düzenlendi:

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ama malesef okumuyor çalışıyor ama disketin deliklerin hepsini kapadım ama nafile no disk in drive yazıyor yada ben yapamıyom anlamadım başka disket sürücü takılırmı normal bilgisayar sürücüsü :(

haa o zaman senin orgtaki disket sürücüsü bozuk kardeşim.değiştirmen gerekecek.o da istanbuldan ya da çıkma aletlerden temin edilebiliyor.fiyatı da biraz yüksek...100 tl civarı...

ben manisadayım buralarda yok heralde var bi kaçtane org tamir eden yerler ama yaparmı bilmyom peki normal bilgisayar disket sürücüsü olmazmı takılmazmı ki :(

arkadaslar bana bi yadımcı olun ben de i4 var ne ses kalmıs nede ritim ne yapmam lazım lutfen yardım